Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem merem feltenni neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merem feltenni neki ezeket a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Kavarok egy sráccal, van barátnője de elvileg szeret engem. Egyszer megkérdeztem, hogy valójában mit szeretne tőlem és csak hárított. Nem merem feltenni neki a konkrét kérdést, hogy: “dugáson kívűl eltudna- e velem képzelni velem bármit?” Ahogy ismerem magamat, megszakítanám vele a kapcsolatot. Nagyon reménykedem benne, hogy ő is azt érzi amit én. :ccc
2020. dec. 23. 15:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%
24 eves vagy, dugni tudsz, kerdezni nem. Szerintem a szuleid nem buszkek ra, hogy ennyire vitted.
2020. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem mered megkérdezni, mert úgy is tudod rá a választ. Az a férfi, akit érdekel egy nő, azért tenni fog. Itt a srác szexen kívül nem akar tőled semmit, ezért is hárít. Amúgy téged nem zavar, hogy foglalt? A másik, hogy borítékolva van, ha veled össze is jönne, hogy téged is csalna.
2020. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A személyeskedést mellőzzük. Nem érdekel a barátnője. Ahogy őt sem érdekelte a volt párom. Szerintem ha ugyanolyan két ember értékrendje akkor nagy baj nem lehet.
2020. dec. 23. 15:48
 14/18 anonim ***** válasza:
41%
Húha csajszibosszú jujjuj xd
2020. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
97%

Oké, a barátnője ne érdekeljen. De te jelenleg csak második vagy.

Kb egy hónapja hajítottam ki az exem, mert csajozgatott mellettem. Ezekután persze rögtön összejött a csajjal. A csaj persze örül magának, rögtön repült a közös kép a közösségi oldalakra. Gondolom azt hiszi, ő "nyert". De akkor nyert volna, ha megfogta volna annyira a drágámat, hogy önszántából elhagyjon engem miatta. De ez nem történt meg, úgyhogy nem tudom, mit remél ettől a kapcsolattól, de ő tudja. Élvezze akkor a nyereményt, egy görény "férfi" személyében.

Te meg tartsd már többre magad ennél. Mindenki azt mondja, hogyha igazán mehfogtad volna, már veled lenne. Nem egyértelmű, hogy nem komolyak a szándékai irányodban?

Jobban teszed, ha lezárod ezt az egészet, mert sok jövője ennek a kapcsolatnak nem lenne. Vagy azt akarod, hogy veled is ezt csinálja?

2020. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%
Mert neki nem kellesz a kúráson kívül mâsra, neked pedig ez rendben lenne, ha össze tudnád egyeztetni a jókislány identitásoddal. Itt azt kell eldönteni, hogy mit jelent a jókislány és hogy te az vagy-e. Eztán úgyis úgy intézed, amire jutottál.
2020. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek!:)
2020. dec. 23. 16:17
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A tények beszélnek. A barátnőjét többre tartja nálad, de még őt is megcsalja és átveri, ez szerinted rád nézve mit jelentene? Gondolkozz már.
2020. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!