Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak: titeket zavar(na),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak: titeket zavar(na), ha feleségetek-párotok többet keresne nálatok?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Imádnám ha eltartana a nőm!
2020. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem zavar, mert akkor nekem is jó ha a lányok sokat hoznak a konyhára.

rómeó

28F

Atlétaedző,modelléletpályaegyengető szakmenedzser

2020. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Azt nem bánnám ha egy kicsit többet keresne de ha nálam is többet az már zavarna egy kicsit.Nem kell itt azzal jönni hogy manapság ez már nem számít bla bla.A feleségemet is zavarná ha az ő konyhájában valaki más főzne takarítana pakolászna össze-vissza.Meg az is zavar mikor a saját fatárolómban apósom megmondja hogy mit hova kéne pakolnom, de az is ha a benzinkúton a kutas tankolná az én autómat nem pedig én folytathatnám reggelig.Mindennek megvan a rendje...34-F
2020. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem zavarna, de ilyen nőnek nem én vagyok az álompasi.
2020. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
A feleségem nettó 800 ezer körül keres és 300 ezer. Mivel mindenünk közös így egyikünket se zavarja
2020. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Dettó, az asszony 2 szakvizsgás orvos magànrendelőben. 1m felett keres.

Èn alkalmazottként 300e t

2020. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Ha mindenki állja a maga részét mindenben, az több extra lehetőség. Ha emellett van megtakarítás is, az biztonság. Lényegtelen, melyikünk keres többet, örülök, ha jó az anyagi helyzetünk.
2020. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már annak is örülnék ha a felét megkeresne
2020. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!