Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha a barátnőtök/ feleségetek nem tud sütni- főzni, de szeretné megtanulni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy bárkit is zavarni fog majd, hogy meg akarsz tanulni főzni... Hajrá
2016. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

nem lenne a feleségem, ha nem tudna főzni.


Hajlandóság jó, de édes kevés egy házassághoz!

2016. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Férjem üzeni, hogy "én sem tudtam, amikor megházasodtam, mégsem zavarta a páromat. Szóval nem, nem zavar." xD


Egyébként megsúgom: aki olvasni tud, az főzni is. De tényleg. ;)

2016. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Párom sem tudott, max vizet forralni. Ez, kimondottan jó is volt, mert úgy tanítottam meg, ahogy én szeretem a kajákat. Mivel, szakácskönyvben, neten lévő receptek, nekem ehetetlen kajákat eredményeznek.
2016. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon zavar, hogy szeretne megtanulni főzni, de tényleg!!! Inkább mással foglalkozna... -.-

Ne haragudj, csak kicsit értelmetlen a kérdés :)


Főzéshez meg nem is kell tudomány, csak google-t meg mértékegységeket kell ismerni :D

2016. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyámat pl. többek között ezért hagyta el apám anno - saját bevallása szerint. :D Nyilván voltak más dolgok is, de nagyon zavarta, hogy anyám mindig csak "próbálkozik". (Fiatalon jöttek össze, anyám előtte nem vezetett háztartást.)


Az én párom meg pl. simán csak kikacag, ha valamit elrontok, meg megmondja, hogy legközelebb pl. másképp fűszerezzem, mert neki úgy finomabb, de nem zavarja a bénázásom. :D


Szóval erre nincs egyetemes válasz, mindenki más és más. Ha van késztetés a változtatásra, akkor nagy gond szerintem nem lehet. :)

2016. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%

Ha már feleség, akkor zavar.

Már rég meg kellett volna tanulnia.


Ha még csak barátnő, de van benne akarat, akkor pedig hajrá. Ott a lehetőség, h nőként funkcionáljon.


Engem igen, zavarna. Az ilyen nem is nő.


Selfiezgetni meg órákig pepecselni bezzeg van ideje a tükör előtt. Tipikus...

2016. dec. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!