Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, tudnátok férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, tudnátok férfiként tekinteni egy olyan palira, aki nem ért semmit az autókhoz?

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Hogyne tudnék, nem mindenki autószerelő, meg autó b.zi. Attól lehet férfias. De ha más téren sem az, akkor nyilván nem.
2020. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Hát hallod, se**hülye vagyok az autókhoz, talán a Trabantot felismerem, meg be tudom lőni, hogy melyik autó milyen árkategória (egy Ferrarit nem nézek Suzukinak), de amúgy csak emblémáról tudnám megmondani, hogy melyik melyik. Jogosítványom nincs, és őszintén: nem is szeretnék, az autószerelésnél meg talán nem is áll tőlem távolabb semmi.

De az eddigi barátnőim nem tűnt fel, hogy ne tekintettek volna férfinek. Oké, igen, volt olyan hölgyemény, akinek az elsődleges szempontja egy párkapcsolatban az volt, hogy a pasija kvázi a magánsöfőre legyen, de az ilyen, és hasonló értékrendű nők akkor sem jönnek be, ha pont az én szakterületem az, ami számukra a fő szelekciós tényező. Ha valaki szeret, akkor ne a szaktudásom alapján szeressen, hanem önmagamért, a személyiségemért, és azért, ahogy tekintek rá.

2020. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Hát nem tudom... nekem azért van egy minimum feltétel....

Pl ha a szélvédőmosót nem tudja hova kell önteni, vagy pl egy olajszintet nem tud megnézni, vagy esetleg egy guminyomást, izzócseréről nem is beszélek, na az nálam nem jön be... ezeket még én is meg tudom csinálni, sőt, cifrábbakat is.

De hál isten ilyen emberrel még nem volt dolgom. Ha lett volna sem sokáig tartott volna.

De hálisten egy autószerelőhöz mentem hozzá, így egy szavam sincs...

2020. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

izzócseréről


Előbbiek logikusak. Szerintem te nagyon nem vagy képben. De képzeld, rakás olyan autó van, hogy tortúra egy izzócsere. Órákon át kell matatni, vagy szinte ki kell belezni az autót, hogy hozzáférj a foglalatkoz. Volt h először autószerelőhöz vittem és 40 perc volt mire kicserélte. Utána megtanultam én, de így is egy óra mire minden csavart, minden műanyag pöcköt kikapcsolok ott, ami védi az izzókat.

2020. dec. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lenne baj. Nem ettől lesz valaki férfi.
2020. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Én igen.
2020. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze. Én se értek. Egy témával kevesebb, amire kukán bólogathatok😂
2020. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:
51%

Mindíg volt kocsim jogsiszerzès óta.


Alap dolgokat tudok ( tankolás, kerékfelfújás, olajszint és hűtőfolyadék nézés, ablakmosó feltöltés, hátsó izzók cseréje).


A többihez full homály vagyok, mégse volt belőle problémám a nőknél.


Annyit tudok, ha van egy D betű a motor megjelölésénél akkor az Diesel :) De hogy a többi mit jelent, lövésem sincs.

2020. dec. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy férfi, nem kell autószerelőnek, vagy autóimádónak lennie.

Az nem teszi férfivá; ha nem ért hozzá, attól pedig nem lesz kevésbé férfi.

20L

2020. dec. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4es!

Tisztában vagyok az izzócserével...

Nekem pl lekell előröl bontanom a zárhidat, a hűtőrács tetejét, majd a lámpát totál kiszedni... ha nem így akkor meg a kereket levenni, ott egy mini résen turkálni... nőként mind a 2 kb max félóra alatt megvan.



És mivel én a személyes véleményem írtam le, nem a nők véleményét általánosságban, nekem gáz, ha én többet értek az autóhoz mint a párom...


És akkor itt alap dolgokat írtam, vagyis számomra alap, mégis le lettem pintozva...

2020. dec. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!