Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet egy lányt megbántani ezzel: "azért randiztam veled, mert mással nem sikerült" ?

Figyelt kérdés

Mint ahogy sokunknak, nekem is nehézségeim vannak az ismerkedéssel. Az illetővel is nehezen sikerült randizni, azelőtt többször elfeledkezett rólam, nem válaszolt... megis kérdezte a randin, hogy én hogyhogy még itt? Ő már hagyta volna az én helyemben, kitartó vagyok...


Az első gondolatom az volt, hogy "mert mindenki más eltűnt, nem reagált, nem sikerült". Ezzel egyrészt lehet hogy megsajnálna... másrészt viszont oltári sértésnek vette volna (pedig csak őszinteség...)


Ti hogy vennétek egy ilyet?


2020. dec. 25. 02:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Én porig aláznám, majd elküldeném a francba.
2020. dec. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Most én is egy ilyen fura helyzetben vagyok. Találkoztam az illetővel, aztán hagytuk az egészet a francba, de mással sem jött össze, úgyhogy végül történtek köztünk dolgok. Ezt én most már egyáltalán nem bánom, szerintem lehet ebből akár kapcsolat is, csak hát jó kérdés, hogy a másiknak mi jár a fejében, meg nem-e fog lelépni pár hónap után, mert mégsem ezt kereste. Az utóbbival nem igazán tudok mit kezdeni, viszont az előbbit talán elmondja előbb-utóbb, a többit meg majd meglátjuk. Viszont inkább legyen velem őszinte, mintsem elhitessen velem olyan dolgokat, amik nem igazak. Nem az számít, hogy eddig mi volt, hanem hogy most hogy áll hozzá.
2020. dec. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, de kulso szemlelokent a kettotok kozul Ez inkabb a te oldaladrol kinos es megalazo, hiszen te vagy, aki olyannal probalkozik kitartoan, aki amugy nem is tetszik neki, csak epp mindenki mas szarik ra 🤣

A lany eseteben arra gondolok, hogy kifogott egy b*nkot, ennyi..

Rolad viszont SOKKAL rosszabb velemenyem van..

Szoval egy kicsit el vagy tevedve baratom...

2020. dec. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Lejáratná magát és úgy érezném selejtes a pasi. Meg elgondolkodnék hogy ennyire nem vagyok jó nő? Nagy hatással nem lenne rám, mert ez őt minősíti. Ez nem őszinteség hanem lúzerség.
2020. dec. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ti még le se feküdtetek, vagy már ébren vagytok? Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, csak érdekel, mert karácsony van, ilyenkor lehetne aludni (oké van aki dolgozik ilyenkor is)
2020. dec. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom ,hogy véletlenül se mondj ilyet olyannak akivel tervezel bármit is. És nem azért mert őt megbántanád hanem a "lehet,hogy megsajnálna ". Sajnálattal nem érsz el semmit .Egy nő nem fog férfiként úgymond felnézni rád ha sajnál ...ezt engedd el inkább.
2020. dec. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Én tolnék rá egy "akkor segítünk rajta, hogy ne szorulj rám"-ot és onnantól szarnék rá.
2020. dec. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Engem fel lehetne baxni vele, az ziher. Egyből elhajtanám a muksót.

26/N

2020. dec. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Megsértődnék és elküldenélek melegebb éghajlatra. Úgy érezném, hogy ha ló nincs, jó a szamár is alapon randiznál velem és nem azért, mert valóban velem szeretnél lenni.
2020. dec. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

“Ti még le se feküdtetek, vagy már ébren vagytok? Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, csak érdekel, mert karácsony van, ilyenkor lehetne aludni (oké van aki dolgozik ilyenkor is)”


En lefekudtem, aztan felriadtam fel 5 korul es nem tudtam vissza aludni.

2020. dec. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!