Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy kutya sokkal több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy kutya sokkal több szeretetet tud adni mint egy pasi?

Figyelt kérdés
2020. dec. 25. 17:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
31%
#8: Dehogy a legtöbb... Az, hogy te csak az izomagyú debileket veszed észre, az nem a férfiak hibája.
2020. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
63%
A kutya többet ad, mert ha nem kell nem foglalkozol vele nem tudja elmondani hogy önző módon akkor veszed elő ha éppen szükséged van rá
2020. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
58%

újabb Karácsonyi provokáló kérdés.


Komolyan megakad itt a kreativitásotok?

2020. dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
24%
Nem, egy macsektól többet kapsz, ők oda is nyomják a hátsójukat az arcodhoz. Miau
2020. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
18%
Van az a mondás, hogy csak a kutyák játszanak a csontokkal. Szóval mindegyikőtök anorexiás?
2020. dec. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező megérdemelnéd, hogy életed hátralévő részét kutyákkal éld le, anyagilag is ők támogassanak, meg úgy mindenben.

Mondjuk rólad állít ki szegénységi bizonyítványt ha ezt így látod, nyilván a láthatóan szar jellemed miatt nem kaptál két centi szeretetet sem senkitől.

2020. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
65%
Mindkettő ugyanolyan szeretetcsomag. Egyik jobbról bújt tegnap is, a másik meg balról ❤️
2020. dec. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
25%

Hát egy kutya nekem általában még túl "sok" is, nem nagyon szeretem őket, szóval jobb is, ha egy férfi nem olyan :D Legalábbis számomra biztosan. Amúgy még sosem volt ebből problémám, normális férfiakkal ismerkedtem világéletemben, a kutyákkal viszont leginkább negatív tapasztalataim vannak (többnyire neveletlen, elhanyagolt állatokkal találkoztam, akik amint megláttak, már egyből ugráltak meg nyalogattak meg minden, és nekem ez borzasztó ellenszenves- amúgy azt a pasit, aki amint meglátott, egyből percekig tartó nyalakodást akart volna, elég rövid úton leépítettem, mert ne már..).


Macskás vagyok, egyébként, viszont a férjem a macskámnál azért jobban szeret :D

2020. dec. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%
Ez a macskákra nézve nem sértő? 😃
2020. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a macska is elégedett ezzel a felállással :D
2020. dec. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!