Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik munkahelyen vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik munkahelyen vannak a kevésbé szép nők?

Figyelt kérdés

Vizsgáljuk meg ezt az oldalt is!


Én ezeket találtam:


- Coop-os bolti kasszasok

- pláza takarítók

- MÁV jegykezelők, a kasszánál

- villamos/busz/metró ellenőrök


Ezeken a helyeken 30-50 közötti "háziasszonyok" dolgoznak, akik nem szépek.


2020. dec. 26. 10:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
tényleg az vagyok, már 4 éve. viszont nem vagyok se csúnya, se unalmas
2020. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Értem, hiszek neked. Elnézést, ha megbántottalak a kérdéssel.


De a coop-os nők nem kifejezetten vonzóak többségében.

2020. dec. 26. 11:42
 13/18 anonim ***** válasza:

Kicsit tegyük helyére a gender dolgokat!


A nő a férfiért, a férfi a nőért kupálja ki magát. Nem kizárólag, de fő érv ez, hisz a testi vágyak és a fajfenntartási igény, na meg persze az, hogy jó képet alakítson ki magáról...

A másik oldalról a kulturális aspektus is megjelenik, de persze a munkahely kívánalmai is fontosak lehetnek.


A feminin területeken a lányok biztos nem a munkahelyük kedvéért adnak magukra, kiváltképp a back office részlegen. A maskulin területeken, főleg a szélsőségesen maskulin területen nyilván maszkulinabb csajok dolgoznak, azaz ők jellemzően nem 30p-et sminkelnek. Mondjuk egy építkezésen, egy bányában, az esztergapad mellett nem számítanék bombázókra. Az unisex munkahelyek a legkétségesebbek abból a szempontból, hogy a férfiak és nők ott találkoznak, így ott jön ki igazán, hogy ki mennyit ad magára, ott mutathatja meg a nő az "erényeit".


Tehát (szerintem) leginkább az unisex és a gyengén feminin területen lehet a kérdésben leírt hölgyeket találni, na meg a szépségiparban.

2020. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem attól is függ, hogy mennyit keresnek. Amiket felsoroltatok tipikusan nem a jól vagy jobban fizető munkák közé tartozik. Most gondoljunk bele logikusan havi 150k-ből vagy 300k-ból könnyebb 20k-t párhavonta fodraszra költeni, 15-25k-t otthagyni havonta a kozmetikusnál stb stb...
2020. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ki az, aki munkahely alapjan akar maganak not keresni?! vagy az alapjan valaszt munkahelyet, hogy ott mennyire jok a nok?

amugy meg igaza van a kettesnek, ezekben a munkakorokben ALATALABAN alacsonyabban kepzett emberek dolgoznak es annyira jol nem is keresnek, tehat lehet, hogy a smink meg a fodrasz nem prioritas, annyira nem adnak magukra. hulyeseg pl egy players roomal osszehasonlitani, ahova altalaban fiatalok jelentkeznek es mivel aktiv kontakban vannak emberekkel, ezert lehet, nem a legrusnyabbakat valogatjak be. en pl azon szoktam megdobbenni, hogy az ilyen fast fashion boltokban szinte CSAK szep arcu, tokeletes alaku csajok dolgoznak magazinba illo sminkkel es szettekben.

2020. dec. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Munkahelyre végzettség és tapasztalat alapján vesznek fel.

Már ez a kérdés is elég ostoba.

2020. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Akkor te nagyon szűklátókörű vagy, utolsó.


A munkahelykeresés egyáltalán nem ilyen egzakt, mint hiszed.

2020. dec. 26. 13:50
 18/18 anonim ***** válasza:
58%

Köszönöm szépen az általánosítást! Elég sekélyes vagy. Amúgy a 20-as éveimben járok, ahogy jó néhány kolléganő is és vannak köztünk csinosak is.

Egy MÁV-os “jegykezelő” (amúgy nem így hívnak minket, hanem jegyvizsgálónak, vagy vezető jegyvizsgálónak, legalább illett volna ezt helyesen leírni).

2020. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!