Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sosincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sosincs szerencsém a pasikkal?

Figyelt kérdés

Általában megcsaltak, de legutóbb azért lettel elutasítva, mert nem érzett szerelmet irántam.

Nagyon jól indultak az ismerkedések, nagyon jól éreztük magunkat együtt, aztán mindig valami közbeszólt. Vagy egy másik nő vagy egyéb élethelyzet, ami megakadályozta, hogy komolyabbá váljanak a dolgok. 28 évesen úgy érzem, mint egy rakás szerencsétlenség, az életem stagnál, pedig haladnék már!


2020. dec. 26. 17:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem csak 1 dugásra kellettem nekik, köszi azért a feltételezést! Évekig voltam velük együtt. Tény, hogy tényleg nagyon jó pasik voltak.

De nem hiszem, hogy a kevésbé attkraktívabb pasi jobb lenne, csak nincs esélye félremenni.

2020. dec. 26. 18:25
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

Buta vagy, mint a tök!


Nem az a kérdés, hogy jó pasi, vagy kevésbé attraktív, mert akkor nem megy félre.


Az a lényeg, hogy hűséges, monogám típus e.


De téged csak a kinézet érdekel, és csak abban tudsz gondolkozni. Innen pedig egyenesen jön, hogy a kinézet, és a hűség semmilyen kapcsolatban nincs, így előbb utóbb dobnak.

2020. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
40%

#10 csinos de hűtlenért vajon hány normálisat hajt el.

Többször alakúlt egy kapcsolatom,amikor a lányt szebb/gazdagabb de emberileg nem jobb elvitte előlem, max 3 hónap után a lány megint egyedűlálló volt.

2020. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%

"De nem hiszem, hogy a kevésbé attkraktívabb pasi jobb lenne,"

Ha ezt gondolod, akkor semmit nem tanultál az eddigi kudarcaidból.

Nem gond, van még kb 10 jó éved válogatni. Utána jön az a fázis, hogy mivel még mindig csakis a legjobb pasik jönnek be, jól kinéző jó pasik első szeretője, majd az idő múlásával 2. vagy 3. szeretőj leszel. És csodálkozni fogsz továbbra is, hogy neked miért nem sikerül.

2020. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Lehet, de akkor sem kell olyan, akihez nem vonzódom.
2020. dec. 26. 18:35
 16/21 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond, ez a te döntésed.
2020. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hááát haladj! Egyedül nem megy? Lehet az a baj, érzik...
2020. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Jó idő van.
2020. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kerdezo én szivesen beszélgetek veled en is 28 vagyok es nekem meg sose volt baratnom. Nehezen ismerkedek sajnos meg visszahuzodo vagyok talan ezert nem volt meg.
2020. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"meg sose volt baratnom"

Ugye nem gondolod komolyan, hogy érdekled?:)

Leírta már, hogy csak top pasikhoz tud vonzódni.

2020. dec. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!