Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társas magányban meddig lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társas magányban meddig lehet élni?

Figyelt kérdés

5 éves kapcsolatból van egy 15 hónapos fiam. A férjem és én már nem vagyunk jók egymásnak. Vagyis ő nekem. Úgy érzem, hogy elmagányosodtam mellette teljesen. Ha itthon is van, alig beszélünk, csak élünk egymás mellett. Egyébként mint apa, mindenben számíthatok rá, de a kapcsolatunk kihűlt.

Ami nagyon bánt, hogy szex havi 1-2x van, nincs összebújás, közös program. Dolgozik sokat, mindig fáradt.

Anyám szerint örüljek, hogy dolgozik, nem kur..ra szórja a pénzt. De nekem ez kevés.

Nincs 3. fél tudtommal, de már én is csak a lakótársa vagyok.

Nem vágyom a rózsaszín ködre, de 32 évesen nem hiszem, hogy ennyi jár.

Persze nagy összetartó erő a közös gyerek, lakás, és a bizonytalantól való félelem.


2020. dec. 27. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress magadnak pár szeretőt. Mindjárt pezsegni fog az életed.
2020. dec. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ő most anyának lát már téged. Elvben van ilyen, hogy a gyerek után kattan egyet a pasi agyában valami és nem a nőt látja már benned, hanem az anyafigurát, ahhoz meg nem mer/akar szexuálisan közeledni.

Próbáld meg megbeszélni vele, megváltoztatni a gondolkodását. Szerintem ti még újra egymásba szerethettek, ha már 5 év és egy gyerek van mögöttetek.

Ha végképp nem működik, de a gyerek miatt vele maradnál, akkor nyitott kapcsolat esetleg, úgy szerintem jobb ha megbeszélitek és megengedi, nem pedig megcsalod.

Végső megoldás lehet a válás, de kisgyerekkel nem nagyon lennél népszerű a szinglik körében valószínűleg.

Szóval bonyolult, a legegyszerűbb a párterápia, meg ha megbeszélitek, nyittok egymás felé. Meg ha elhalmoznád kedves gesztusokkal, és az ágyban is próbálnál szexi lenni, akkor lehet átfordulna benne is a dolog újra.

2020. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én távkapcsolatba 4 évig bírtam.
2020. dec. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Mo. élő példa erre, hogy sokáig, mert közben lehet vadászni másra, nyitott kapcsolatokat létesíteni, stb.
2020. dec. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

Az a lehetőség fel sem merült, hogy tegyél valamit a kapcsolatért?

A következővel is ugyanígy fogsz járni, csak az már apja sem lesz a gyereknek és a párod összes jó tulajdonsága sem biztos ,hogy meglesz benne.

Utólag rossz lesz majd rájönni, hogy a jobbat cserélted rosszabbra.

2020. dec. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Én ugyanígy vagyok, csak még nincs gyerek. Ha beszélsz vele erről, mit mond?
2020. dec. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!