Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mi lenne a reakciótok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi lenne a reakciótok ha a barátnőtök ezzel a kérdéssel állna elő?

Figyelt kérdés

Megkérdezné tőletek, hogy mit szólnátok hozzá,ha online eladná a már hordott fehérneműit. Feltételezhetőleg nem nők vennék meg. Ez könnyű bevételi forrás lenne a barátnőtöknek

Nem küldene senkinek képet, nem adna ki személyes adatot, de mégis az ő dolgait adná el. Helyes ez erkölcsileg?

25/F



2020. dec. 27. 12:33
A kérdező szavazást indított:
Támogatnám, jól jön a bevétel
Nem támogatnám és kifejezném hogy nem értek ezzel egyet
Az ő döntése, támogatom bármit csinál
Egyéb (kifejtem válaszban)
25 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Ezeknél a dolgoknál jön elő igazán, hogy kinek milyen erkölcsi értékei vannak.

Én biztos elhagynám, mert nekem ez nem fér bele, de van akinek meg igen.

Amúgy csak kérdés, de ha a bugyiját eladja, akkor mi akadályozza meg, hogy nudit töltsön fel XY oldalra pénzért? Én ebbe azért belegondolnék:)

Persze utóbbiban sincs szex, de kérdés, hogy te mennyire vagy az elvek embere és milyen elveid vannak.

2020. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként mindenki azt csinál a dolgaival amit akar. Ha nem ír magáról adatokat és elküldi nem személyesen adja át akkor valójában tök mind 1.


Másfelől, szerintem totál felesleges használt fehérneműket eladni, ha csak nem vagy egy legenda az emberiségben. Akkor nem fogsz belőlük megtollasodni, esetleg csak olyannak adod el akinek jól jön.

2020. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%

Ha tőlem nem fogadna el támogatást, de ezt meg megtenné, akkor lapát.

És nem azért, mert bugyit árul, hanem mert buta.

2020. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!