Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki azt mondja, hogy nem (csak) a külső számít, hanem a belső értékek, holott a valóságban meg nagyon nem így működik?

Figyelt kérdés

Sokszor van itt fent ilyen kérdés és mindig az a válasz, hogy nem számít,vagy nem annyira, sokkal fontosabbak a belső tulajdonságok,saját tapasztalataim szerint meg ha nem vagy jóképű, vagy csak szimplán feltűnő valamiben,akkor a jobb (külső és belső értelemben) nők soha nem figyelnek fel rád. (más kérdés, hogy ha már megismertek, szabad az út)

Mi akkor az igazság? Mindenki azt mondja,amit az emberek hallani szeretnének, vagy tényleg így van?


2008. dec. 1. 15:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
ha valaki valaki szemébe csúnya, (ellenkező nem) akkor már nem izgatja annyira.. nem is akarja annyira megismerni, lese sz*rja. Ha én látok egy csajt aki rohadtul nemjön be nekem, akkor rohadtul nem érdekel :D akkor max ha a baráti körömhöz tartozik. Viszont ha van 1 jó nő, akkor azzal már szivesen ismerkednék. A külső az, ami eldönti hogy próbáljuk e meg vagy ne.
2008. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Az utolsó válaszadónak üzenem: ne aggódj, majd felnősz egyszer!
2008. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

17:40-es kommentelőnek (és persze a kérdezőnek is, valamint mindenkinek, aki hasonló cipőben jár): ha így van, akkor olvasgasd még el egy párszor a kommenteket. Rengeteg hasznos tanácsot, véleményt írtunk le, mitől lehet számunkra izgalmas, érdekes, sőt, akár vonzó AKÁRMELYIK pasi, külsőtől teljesen függetlenül :)

Tudjátok, az a véleményem, hogy sokszor az látszik a kevésbé előnyös külsővel rendelkező embereken, hogy őket sokkal jobban zavarja a külsejük, mint másokat. De amíg Benneteket ennyire zavar, amíg képtelenek vagytok kibékülni a tükörképetekkel, addig nem is fogjátok tudni "eladni" magatokat, a személyeteket! Hogyan várhatjátok, hogy valaki felfigyeljen arra, amit Ti nem szerettek?

Tudom, hogy könnyebb azt mondani, hogy azért nem kellek a lányoknak, mert nem vagyok jóképű. Az én nővérem ugyanezt a lemezt nyomatja, csak a pasikkal. Csak közben nem veszi észre, hogy ha nem lenne ennyire keserű (amiatt, hogy nem elégedett a külsejével), akkor talán nem riasztaná el a pasikat...

Gondoljátok végig, nem bántásból írom ezt. Nagyon fontos, nem csak a lányok miatt, hanem saját magatok miatt, hogy elfogadjátok magatokat. És keressetek magatokban más értékeket is a külsőn kívül, mert igaz, hogy a külső az első szűrő az ismerkedésnél, de mint kiderült, a lányoknak azért millió más dolog IS számít.

Recept a kommentekben :)

2008. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egy szép nő...konkrétan dagi vagyok, nem is öltözködöm nőiesen és sokszor "szerencsétlenkedek" is. Azt hittem sosem lesz senkim...aztán egyszer megtetszettem vkinek. Ettől megnőtt az önbizalmam és elkezdtem úgy viselkedni, mint egy bombanő, hiába nem vagyok az. Olyan klasszul játszottam, hogy magam is elhittem, hogy milyen jól nézek ki és milyen csinos vagyok. És lám, elkezdtek rám tapadni a pasik, egy este csak 4-5-en lesték a kegyeimet a kedvenc szórakozóhelyemen. Utána pedig rám talált az igaz szerelem is egy olyan srác képében, akit azelőtt csúnyának tartottam. Vajon mitől szépült meg hirtelen? Elárulom: attól, hogy megismertem, és attól ahogy viselkedett. Azóta számomra ő a legszebb és legizgatóbb pasi a világon, és neki is én vagyok a legszebb :) És nagyon boldogok vagyunk együtt, és nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam más pasik :)
2008. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A külső RENGETEGET elárul! Az illető egészségét, képességét a gyerekszülésre...
2008. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tanácsokat!

Félreértés ne essék: én nagyon meg vagyok elégedve a külsőmmel és nagyon odafigyelek magamra. (jelenleg is van barátnőm) Egyszerűen csak arról van szó, hogy nem vagyok elég attraktív ahhoz, hogy szimplán az utcán felhívjam egy helyes nő figyelmét, persze miután beszélt velem, és egy kicsit többet kapott belőlem, utána már általában sokkal érdeklődőbbek és nyitottabbak. Magára a figyelemfelkeltésre viszont saját tapasztalataim szerint édeskevés az, hogy milyenek a belső tulajdonságaim.

2008. dec. 1. 22:55
 17/17 anonim ***** válasza:
számít a külső, de a belső a lényeg. normál esetben így működik a dolog. persze vannak emberek,akiknek gyakorlatilag tök mindegy hogy milyen vagy valójában te, mert csak a külső a lényeg..de ezekkel nem kell foglalkozni, mert csak ennyit is érnek.
2008. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!