Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről? “A rendsze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről? “A rendszeres, jó szex az egyik alappillére a hosszútávú kapcsolatnak, házasságnak.”

Figyelt kérdés
Ha az nincs rendben, és nem tudják a felek megjavítani, akkor jobb, ha szétválnak útjaik. Mi a véleményed ezekről az állításokról?
2020. dec. 28. 15:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha a szex jól működik egy házasságban akkor nem válnak el. Erre én - nő létemre- példa vagyok. Szinte semmiben nem egyezünk a férjemmel, más műsorok érdekelnek bennünket, más humort kedvelünk, Más hobbi, beszélgetni csak napi dolgokról tudunk, pénzről szinte sosem beszélünk,közös rezsi aztán mindenki állja a magáét. Mégis együtt vagyunk már 16 éve.
2020. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz, de nem teljesen úgy, ahogy te érted. Szerintem a szex minősége csak egy tünet. A szex attól lesz rendszeres és jó, ha szerelemre épült a kapcsolat és nem ha ló nincs jó lesz a szamár is alapon. Ha ez rendben van, akkor a szex attól marad rendszeres és jó, ha nincsenek megoldatlan, mérgező konfliktusok, nézeteltérések a háttérben. Ha a férfi nem lehúzza a nőt, hogy annak levetkőzni se legyen kedve, hanem királynőként kezeli és szépnek látja és néha ezt meg is erősíti lehetőleg nem azzal, hogy tökéletesen megfelelsz nekem, mert nem kéne nekem jó nő, mert azt félteni kell. Ha a férfi kiáll a párja mellett. Ha felvállalja minden körülmények közt. Ha a nő felnéz a férfire és nem egy segghülyét lát benne, de hát ez már az alapoknál eldől, mert ha nem adta lejjebb, akkor nyilván felnéz a párjára. Kb. ilyenek. Ha ezek rendben vannak, akkor fog működni a szex.
2020. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom, hogy az egyező igények a fontosak.
2020. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#11,

örülök, ha Nektek most elég a szex az együttléthez, de emlékezz arra, amit most írtál, amikor majd az 50. évfordulót ünnepelitek, amikor nem lesz már szex, csak véleménykülönbség.

Nem, nem elég csak a szex! Kell az egyezés az élet lényeges dolgaiban!

2020. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ, kinek mi az igénye. Nekem pl csomó kapcsolatom azért ért véget, mert a másik fél telhetetlen volt és folyamatosan a dugással üldözött. Nem bírtam, nyugodtabb életre vágytam, inkább leléptem egy alacsonyabb libidójúval.


Végülis a heti 1 jó szex is rendszeres és jó

2020. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam inkább a szellemiek dominálnak, szeretek beszélgetni, egy tartalmas bensőséges kapcsolathoz elengedhetetlen számomra. Meghalnék az unalomtól ha csak a szex kötne össze minket a párommal.
2020. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16#

Ki beszél itt csak szexről?

Olvasd el mi volt a kérdés.

2020. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
11-re reagáltam, de azt nem írtam ki. Elfelejtettem.
2020. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szexigeny valtozo szerintem,nem vagyunk robotok.

Inkabb az a probléma ha sz3xben nem tudnak osszeszokni akkor jön a.megcsalas.Sok ferfi nem is gondolná h ő n3m olyan jó az ágyban. Vagy ha tudna h ugyanaz a nő mas pasival milyen jokat elvez akkor meg lenne lepodve.

2020. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok az egyedüli, aki nem ért vele egyet. Nekünk a kapcsolatunk első éveiben volt csak, hogy egyezett a szexuális igényünk, azóta sem. Egyik időszakban páromnak volt nagyobb étvágya, következő időszakban nekem. Tehát hiába van az, hogy lényegében szinte sosem működött a szexuális életünk normálisan, mégis működik a kapcsolatunk, szeretjük egymást.
2020. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!