Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várja sok férfi azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja sok férfi azt, hogy a nők gusztustalan elmebetegeket is kedvesen utasítsanak el?

Figyelt kérdés

Mondjuk, miután nem értett a nemből elsőre, sem másodjára, majd még sértegetni is elkezd.

Miért kéne még ilyenkor is kedveskedni? És miért gond, hogy nem tartom saját magamhoz méltónak az ilyen alakokat? Miért kellene felnézni minden férfira, miután az emberi mivolt hiányát mutatta?


Akinek nem inge, ne vegye magára.



2020. dec. 28. 16:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
14%
mert illik egy esélyt adni mindenkinek, ha nem tetszik akkor is, mert a belső értékek a fontosak.
2020. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem adok esélyt senkinek, mert párom van.

De ha nem lenne, akkor is én döntöm el, szeretnék-e vele ismerkedni.

2020. dec. 28. 23:25
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
De akkor mi lesz a belső értékekkel???
2020. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mi lenne?
2020. dec. 28. 23:38
 15/18 anonim ***** válasza:
Na mi?
2020. dec. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Megmondom, toubkal. Volt anno hogy egy 44(!!!) éves, meg egy 27 éves kolléganőm szeretett belém. Emberileg kedveltem őket, de külsőre nem jöttek be. Tisztább volt nemet mondjak, mint hogy utána menet közben derüljön ki, hogy nem tudom őket megkívánni - ráadásul amikorra már beleélték magukat a dologba. Na EZ lett volna nagy kegyetlenség és embertelenség a részemről. Neked kívánok kitartást, és hogy találd meg azt, akivel őszintén szeretitek egymást (ha még ez nem történt meg)!
2020. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Én voltam anno 25 éves, hogy pontosak legyünk.
2020. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

16-os jól elmagyarázta, remélem, megérted.

Csak olyan ember belső értékeivel tudok mit kezdeni, akihez vonzódom, tetszik. De ez nem azt jelenti, hogy a külseje a legfontosabb, mert olyannal ugyanúgy nem tudok mit kezdeni, aki külsőre tetszik, de lelkileg nem illünk össze, vagy egyenesen rohad belül.


Meg, mint írtam, van párom, ő nekem vonzó és a belső értékei is a helyén vannak, így iszonyatosan nem érdekelnek a próbálkozók, és ha elsőre nem ért a szép szóból, akkor nem értem, miért kellene kedvesnek lenni.

2020. dec. 29. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!