Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is azt vette észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is azt vette észre, hogy sokkal több a jól kinéző, vonzó nő, mint férfi?

Figyelt kérdés

valahogy a nok, lanyok nagyresze sokkal jobban ad magara es tesz a kulsejeert. meg ha genetikailag nem is egy szuletett topmodell tokeletes arccal, ad magara es dolgozik a kulsejen. ritkan latok olyan nagyon nagyon csunya lanyt, persze sok at atlagos/semmilyen, de egy jo hajjal, sminkkel, elonyosen megvalasztott ruhaval siman csinosnak mondhatoak. a legtobb lanyismerosom az alakjaert is tesz valamit es nyilvan ritka, aki tokeletes, de azert nem sok van, aki kifejezetten undorito.


ellenben a ferfiak nagy resze semmit nem ad magara. idetlen, elonytelen ruhakat vesznek fel, csak kis reszuk sportol, edz, a tobbseg vagy elhizott tohonya vagy csapottvallu gebe szerencsetlenseg. nem adnak a hajukra, borukre, fogaikra. nem kell, hogy 190 centis kigyurt brad pittek legyenek, de meg a viszonylag jo adottsagu ferfiak is taszitova valnak, ha eltunyulnak es idetlen ruhakban jarnak bena hajjal meg kecskeszakallal kombinalva.


nem csak a kulso szamit, siman lehet, hogy a csini lanyok butak, felszinesek, a csunyabb pasik meg intellgensek, humorosak stb. de ez a kerdes most kifejezetten a kulsore vonatkozik.


olyan, mintha a noknel a legtobb atlagos/csini lenne es az igazai nagyon csunya keves lenne, addig a ferfiaknal vannak a nagyon csunyak meg a nagyon helyes, kigyurt jo pasik (akik egy kulon kaszt es engem nem is vonzanak annyira) es atlagos helyes sracbol meg alig akad. fiu ismerosom tinderjet nezegetve mondjuk 10-bol 9 lany olyan, hogy jobbra huznam, addig fiukbol forditott az arany. soooot.


2020. dec. 27. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Pont azt látom h a nők egyre tramplibb cuccokban járnak, főleg a fiatalok, mint vmi csöves hippi ugy néznek ki.

Dehát ki mit vesz észre, milyen ingerek érik ugye. Egy bálon mindenki szép, a "nyóc" mélyén meg..hát nem. Szoval relativ.

2020. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Annyiban értek egyet #1-el, hogy mindkét nemben vannak akik adnak magukra, és vannak lepukkadtak. Férfiként értelem szerűen én a lepukkadt nőket veszem észre, a lánytvérem meg állítja, hogy a férfiak azok.
2020. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Magyar sajátosság, hogy amelyik férfi ad a külsejére, az b.zi. :D

Persze köze nincs a valósághoz, de a lustaságot, igénytelenseget férfiasnak beállítani nagyon kényelmes kibúvó sokaknak.

A lányok felé magasabbak az általános elvárások. Beléjük azt erőlteti a társadalom, hogy annyit érnek, amennyire esztétikusak.

Persze a tudatos férfi és a tudatos nő nem e szűkös korlátok között gondolkodik, de a bélyegét rányomhatja az emberre, főleg tinikorban.

2020. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez 40 körül kezd igazán markánnsá válni: a gimis osztálytalákozónkon mi, lányok nagyon rendben voltunk még 1-2-3 gyerek után is, a fiúk (gyerektől függetlenül) lerottyantak.
2020. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

4: férfiként pont a fordítottját látom... a nők borzasztó szétcsúszva, 10 évvel örgebbnek látszanak, a férfiak többsége még például sportolt (40-es társaság).



Mondom, hogy ez annyit bizonyít, hogy mindkét nemben rengeteg a szétesett ember, csak mindenki az ellenkező nemet nézi

2020. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jokat irtatok, lehet van igazsag abban, hogy en nokent jobban eszreveszem, mennyi igenytelen pasi van, mint az igenytelen lanyokat. nehez azt objektiven merni, de nagyon azt a benyomasom, hogy atlagos, normalisan kinezo, helyes sracbol alig akad. engem meg ezek a tokeletesre gyurt szepfiuk nem vonzanak, mert a legtobb buta es amugyis el van szallva magatol, mert minden not megkaphat. es persze en sem vagyok egy szuperno, de ugy erzem, azert csunya se vagyok, adok magamra es a ruhazatomra, nem vagyok elhizva. egy hasonlo kaliberu ferfit nem talalok magam melle, mert vagy a fentebb leirt szepfiuk vannak, vagy az alacsony kopaszodo pocakos, kinyult polos arcok. azert ne legyunk alszentek, az utobbit senki nem talaja vonzonak.
2020. dec. 27. 15:55
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

A nőknek évezredeken át egyetlen szempontnak kellett megfelelniük, hogy jól nézzenek ki (nem számított, hogy van e eszük, nem számított, hogy van e humoruk, csak nézzenek jól ki, és szüljenek gyerkeket).


Ehhez jön az, hogy akkoriban nem minden nőnek jutott férfi, így aztán nem csoda, ha szépen az emberiség minden energiáját arra fordította évezredeken át, hogy a nő nézzen jól ki.

2020. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6: ", addig a ferfiaknal vannak a nagyon csunyak meg a nagyon helyes, kigyurt jo pasik (akik egy kulon kaszt es engem nem is vonzanak annyira) es atlagos helyes sracbol meg alig akad. "



Én például pont ez edzésen látom ennek a fordítottját. A társaságban (35-45 közötti emberek) a nők nagy része nem sportol el van hízva, aki viszont sportol közülük, az mind a nagyon csinos kategória.


Az edzéseken is azt látom, hogy férfiből nagyon kevés az átlag feletti, rengeteg az átlagosan sport, és alig pár átlag alatti (sportos testalkatról beszélek). A nőkől 1-2 újévi fogadalmas "idén lefogyok" csaj van, és pár igazi bombázó, van aki mindig edz, bármikor is megyek. Viszont a középkategória teljesen hiányzik. Aki a nők közül edz, annak a 99%-a szinte fanatikus mennyiségben űzi, és látszik is az eredménye, az 1% meg az átlag, vagy az alatti.


A férfiaknál inkább látom a haranggörbét (tudod, kevés átlag alatti, rengeteg átlagos, kevés átlagon felüli)

2020. dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt látom, hogy több nő ad magára, mint férfi, még akkor is, ha a sminket kivesszük a képből, mert az nem elfogadott a férfiak számára. A nőktől jobban elvárják, hogy tetszeni akarjanak másoknak, és ugyanazokat a hibákat a nőknél sokkal súlyozottabban tartják rondának, borzalmasnak (túlsúly, rendezetlen szőrzet, ronda haj stb.).


Ezt azért nem lehet rávezetni az összes nőre, de tendenciák vannak. Ugyanabban a közegben - iroda - nálunk az összes nő mozog vmit, a többségünk konditerembe is jár, de legalább fut, vagy covid alatt otthon edz. Csak a nők nem annyira hangoztatják, amíg pár férfi, ha már 2x lement a kondiba, elmondja mindenkinek, hogy lássák, mennyire akar izmosodni.

Ha az ember felül a 7es buszra, vagy a metróra, sokkal több összeszedett, ízlésesen öltözködő, ápolt hajú nőt fog látni, mint férfit.

2020. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
#8 Egyfelől a nők többsége otthon edz a gyerekek miatt mint én is többnyire. Másfelől amikor eljártam edzőbe (nyáron) akkor meg azt láttam hogy markánsan több a nő, és főleg a csoportos órákon. Folyton tele volt a spinning, fit box, trx, pilates, zumba csajokkal. És egy-két modell alkatot leszámítva átlagos, csinos csajokkal és ebbe beletartozik a középkorú is. Én mondjuk ilyen jellegű edzőbe jártam, kevés a férfi. Nyilván van másféle is. A nők oda szeretnek tömörülni, ahol sok csajos óra van. Tehát a te mintád nem reprezentatív, ahogyan az enyém sem, mert helyfüggő. Valahol a kettő között van az igazság.
2020. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!