Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok az emberek akik huzamosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek akik huzamosabb ideig szexkapcsolatban vannak ők hogy tudnak érzelemmentesek maradni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy mind a 2 fél szingli és fiatal, nagyon tetszenek egymásnak külsőre, jó az együtt töltött idő, jól el tudnak hülyéskedni, bármiről el tudnak beszélgetni. Tömény pszichopatának kell ahhoz lenniük, hogy ne szeressenek egymásba?
2020. dec. 28. 18:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

6-7. Ti még mindig fordítva ültök a lovon! Akkor van szex, amikor TI NŐK akarjátok. Mondtatok már egyszer is nemet? Na látjátok! Egy férfi görcsöt köthet a farkára, akkor sem lesz szex, csak hát vannak oltári gyenge nők, akik első blikkre szétteszik a lábukat, amit természetesen a férfiak ki is használnak. A másik röhejes, sőt ultra röhejes dolog meg az, hogy akkora nyomiknak teszitek szét a lábaitokat, hogy az még férfi mércével is tragikomikum! Simán belementek olyan szexkapcsolatba, ahol tudjátok hogy feleség mellett jár félre a pasi. Ti csináltok belőlük istent. Jaaaajjjj, ne mondjátok már azt, hogy átlag Pista olyan jól néz ki, vagy annyira kényeztet és támogat titeket. A frászt! Önértékelési zavarotok miatt úgy gondoljátok, hogy attól vagytok nők mert egy utolsó senki betolja nektek. Egyébként marhára kíváncsi lennék a külsőtökre is, mert általában az átlag alatti nők fekszenek le szinte bárkivel. Oké, a jó nők is, de oda már kell egy szint a férfi részéről, ha mégsem, akkor ott a nőnél még nálatok is nagyobb káosz van a toronyban.


Ezzel ellentétben sok-sok igazán értékes nő szenved a házasságában, és sok-sok férfi ugyancsak. Mégsem mennek félre... Sebaj, az értéktelenek 5 perc alatt egymásra találnak, majd telesírják a netet, hogy őket bizony kihasználják a férfiak. Csak annyira, amennyire engeditek... vagy amennyit értek.

2020. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%

Ha öröm van a testi kapcsolatban akkor az már erzelem es kotodes is kialakul. Ha nincs öröm akkor meg minek csinaljak? Csa hasznaljak egymas testet és az a tudat meg elveszi a kedvet a szextol. Max pár alkalom vonzalombol megy de ha nem akarsz beleszeretni ne kerdezz tőle semmit ne ismerd meg.


Tudatosan ugy lehet ha tudod h vannak dolgok amik hianyoznak belole h normal kapcsolatra kepes legyen es ezt felfogod.


Vagy tudod h nem te vagy az álmai nője csak atmeneti megoldas3csak kedvel olyan langyos viz jellegű,mondd vmi szepet h belemenjel a szexbe.

2020. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még a házasságomban is úgy vagyok, hogy tudom hogy nem vagyok tökéletes, nem vagyok kívánatos. Sőt, értem ne is legyen oda senki, mindenki tele van hibákkal, egy ember sem ér annyit, hogy pro vagy kontra rajonjanak egymásért. Mindenki helyettesíthető, olyan karakterből több ezer százezer van. Mi marad? Szex. Ennyi a lényeg. Már ha van. Ha meg nincs, az meg engem igazol.
2020. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11-es: az általad leírt általánosításokból egyik sem igaz rám.. nem adtam be könnyen a derekam, és természetesen nem vagyok senkinek sem a szeretője, és igen, mondtam már nemet nem egyszer. Nem is értem ennyi infóból, hogy tudtál ennyi következtetést levonni.

7-es voltam

2020. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!