Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszik a párom legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik a párom legjobb barátja? Az elhanyagoltság miatt?

Figyelt kérdés
A párommal már elég régóta nagyon felszínes a viszonyunk, sok a vita nincs köztünk semmi. Nem nagy ideje vagyunk együtt 1,5 éve. Próbáltam mindent megtenni a változás érdekében, de már lemondtam róla. Nem kétséges, hogy ez a kapcsolat hamarosan vége. Sajnálom a párom, de ez màr nem kapcsolat. Mindig mindenből vita alakul ki, és érzem is, hogy ő sem szeret már és én is csak úgy mint egy embert. En próbáltam tényleg mindent megtenni, de semmi nem változott, nem azt mondom, hogy ez az ő hibája mert 2 félen múlik minden, de ő sajnos egyáltalán nem is próbálkozott, hogy helyrehozzuk. Ami engem zavar az az, hogy a pàrom legjobb barátja nagyon megtetszett, nem érzek iránta semmit, illetve lehet azért is érzem ezt, mert ő azért néha megdicsér esetleg, hogy csinos vagyok vagy szép vagyok és lehet, hogy csak örömömet lelem abban, hogy valaki egy picit is megdicsér és emberszámba vesz. Viszont barátnője van és néha mégis úgy érzem, hogy tetszek neki. Nagyon sokszor érzem, hogy néz és mostanság egyre többet átjön ha a párom nincs itthon, amit ő nyilván tud. Egyszer azt is mondta, hogy szerinte mi szép pár lennénk. Félreértés ne essék úgysem kezdenék vele, hisz tisztelem a barátnőjét. Szimplàn érdekelne, hogy szerintetek ez miért lehet? Tény, hogy egy nagyon helyes emberről beszélünk, de soha nem néztem rá máshogy.
2020. dec. 28. 23:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt: Én 25 éves vagy a párom 27 illetve a barátja 21
2020. dec. 28. 23:56
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő az a srác aki a "mindegy csak valaki szeressen" szerepre a legjobban néz ki.
2020. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a srác csak jókor van jó helyen.
2020. dec. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy van “mire fognom”, hogy véget vessek a kapcsolatnak, vagy ezt úgy értitek, hogy (hát nem fogalmaznék így), de van kire “támaszkodni”?
2020. dec. 29. 00:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Van kiére ráülni. Mondd ki nyugodtan.
2020. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2# vagyok.

Ez egy jel, hogy van élet a párod után és valószínűleg készen állsz kilépni a kapcsolatból. A srácnak komolyabb jelentőséget nem adnék, csak egy számodra vonzó srác néhányszor mondott olyat mint amire vágysz és hiányolod a kapcsolatodból. De vajon ha otthagyná érted a barátnőjét, biztos lehetnél benne, hogy nem tenné veled is ugyanezt?

2020. dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem nagyon szeretnék kapcsolatba belépni, csak egyszerűen jólesik ha néha valaki szépet mond. Illetve azért ennyi idősen tudok különbséget tenni, hogy tetszik vagy összetudnék vele jönni, de most nagyon összevagyok zavarodva.
2020. dec. 29. 00:48
 8/10 Noren1989 ***** válasza:

Esetleg mi lenne, ha lezàrnàd az aktuàlissal a kapcsolatod és utàna kevernél bele màs kapcsolatàba?


Az új öcsi dugna, azért udvarol. Erre mondjàk, hogy minimàl effort.

2020. dec. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Fú bmeg ettől kirázott a hideg, hogy valakinek ilyen legjobb barát jut csak.
2020. dec. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
megakar dugni a srác, semmi több...
2020. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!