Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megállapítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megállapítani, hogy egy cuki kiscsajból az évek múlásával szép nő lesz vagy bányarém?

Figyelt kérdés
Elég az ha megnézem az anyját? Vagy ez nem mindig jó módszer? Vannak-e bármilyen jelek, amiből következtetni lehet, hogy miképpen fog változni az arca, a teste? Hogy lusta lesz-e és elhanyagolt, vagy ápolni, karbantartani fogja magát?

2019. ápr. 9. 07:38
 1/7 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Az anyját megnézni jó ötlet, főleg ha eléggé hasonlítanak. De ha nincs nagy hasonlóság, akkor nem igazán segít.
2019. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Két példa: Rám sok férfi mondta régen, hogy az alkatom miatt biztos, hogy meg fogok hízni szülés után. Nem bíztam meg. Sógornőm egy gyönyörű nő volt, amikor tesómnak megismerkedett, derékig érő barna haj, kék szemek, homokóra alkat, mindig igényes megjelenés, műköröm, kozmetikus... Mióta gyerek van meg úgy néz ki, mint egy barna medve. Ápolatlan, kócos, mindig morog, és felszedett legalább 30 kg-ot. Azt mondja, hogy ő már anya lett, megteheti. Senki sem gondolta volna, hogy így megváltozik kívül- belül. Szóval, nem lehet tudni, de tény, hogy az anyává válás az a pont, amikor kiderül. Gyerekorvosnál üldögélve szoktam nézegetni a többieket, van akit teljesen leépít a picikéje.
2019. ápr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ahogyan a vézna fiúkból akik szinte anorexiásnak tűntek tízen évesen ,húszon éves korukra dagat malac lesz !
2019. ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán abból is, hogy ismered jellemre, tehát ha igényes magára úgy az élet több területén, és fontosnak tartja, hogy mit gondolnak róla, akkor egy ilyen emberre szerintem kevésbé jellemző, hogy elhagyja magát.


Habár kérdéses az is, hogy te milyen vagy, lehet hogy te épp olyan ember vagy, akivel az ilyen igényes lányok nem szívesen állnak le, akkor így meg maradnak az elhanyagoltabb nők.

2019. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy megoldás van, ami közel biztos: ha igazi nő helyett veszel magadnak egy guminőt. Ha elhasználódik, simán kidobhatod és vehetsz egy újat, nem fog problémázni, hogy 3 gyerekkel otthagyod egyedül, ha felszedett magára. Szinte biztos vagyok abban, hogy számodra ez lenne a legjobb megoldás.
2019. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Világéletemben apámra hasonlítottam. Kislánykoromban is. Akkor ha rámneztek volna és ez alapján hogy kire hasonlítok, most úgy nézek ki mint egy enyhén borostás, kissé ráncos 50-es pasas?
2019. ápr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves ha 14 már tuti olyan is marad ha 8változik ha 3tuti változik
2021. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!