Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért szeretik a férfiak többsége hogyha egy domina nö megalázza öket? O. o

Figyelt kérdés

A poén kedvééért felmentem a chat.hu-ra Domina022 néven és beköszöntem elöszobába : Sziasztok !

eltelt 20 mp már rám irtam aztán (néztem az idöt) 5 perc allat 12 (!) ember irtám amiböl vagy 7-en Úrnömel köszöntek,és hogy nyalnák a talpamat stb...

Én nö vagyok de nem vágom ebbe mi a jo ? Mért szeretik a pasik hogyha megalázza öket egy nö (szex nélkül persze mert a dominák nem szexelnek) ?


2010. aug. 13. 14:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát én nemtudom de elég sokan szeretik az tény...és valamilyen szinten szerintem minden férfi vonzodik ehez mert kevés olyanal találkozom aki nem...
2010. aug. 15. 10:29
 12/16 anonim válasza:
Tévedés... Ez egyfajta kényszerbetegség, amiről az illetők nem nagyon tehetnek.
2011. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azzal a válaszolóval értek egyet aki a felelősségvállalás alóli "kibújást" említette.Általában olyan férfiak kedvelik, akik napközben a munkájukban komoly nagy felelősséggel járó döntéseket hoznak.Bár nekem még nincs tapasztalatom ilyen pasival, de az irányítás átengedése a szexben okoz élvezetet nekik.Olvastam, de tényleg, egyébként Freud felől is meglehet közelíteni, úgy már más az egész helyzet, de ez már pszichológia és nem akarok senkit sem fárasztani vele.
2013. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem értek egyet. Én domináns Nő vagyok, a legtöbb eddigi barátom egyáltalán nem volt irányító típus. Sőt, nem is jött volna be, ha a hétköznapokban ők akarnak irányítani, mivel én minden téren szívesen "dominálok". Ez nem azt jelenti, hogy elnyomom, hanem vagy fifti-fifti, vagy jól esik, ha rám hagyatkozik, majd én vezetem. :)
2013. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igen, az is benne lehet, hogy "alfanősténynek" hisznek. (És részben igaz, szex kapcsolatom nincs nőkkel, de nők között is vezető típus vagyok, "vezér-típus").


Az is igaz, hogy nekem hódoltak be már "domináns" férfiak is, akik egyéb nőkkel szemben vagy dominánsak, vagy semlegesek, de azokra "ráuntak". Míg egy submissív nőre jut 10 férfi, addig rám (amazokat is beleszámítva) akár 100 is, már nem is számolom lassan, hányan kezdenének velem nem csak szex, de komoly kapcsolatot, akár kötnének házasságot... bár ez utóbbi nem érdekel.

2013. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Állítólag azért szeretik ezt egyes férfiak, mert ilyenkor végre nem ők irányítanak, lazíthatnak, nem kell úgymond gondolkodniuk. Jól esik nekik, hogy végre nem rajtuk van a felelősség."


Ja, igen, ezt én "fordítva" szoktam magyarázni. Fura dolgot figyeltem meg. Akik buknak a domináns nőkre, sokan, elkezdenek az életben veszettül kompenzálni. Biztosan félnek, hogy kicsúszik a kezük közül az irányítás, sőt, gyakran ők tűnnek a leghímsovinisztábbnak, folyton kihangsúlyozzák, hogy valójában "a férfi az irányító".


Szinte már tudom is, ha egy férfi nagyon hangsúlyozza ezt, hogy 99%, hogy szubmisszív vágyai vannak! :P

2013. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!