Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen lányokat (mint én)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányokat (mint én) miért nem kedvelitek kedves férfiak?

Figyelt kérdés

Most láttam egy műsort az illemszabályokról, erről eszembe jutott , hogy felteszem itt ezt a kérdést.


Miért van az, hogy minden férfi csak a szolárium barna, sas körmű műnőket szereti, akik rámenősek?


Én miért nem vagyok szimpi?


Jellemzőim:

- szőke hosszú, egyenes haj, porcelán fehér bőr, zöld szem

- elegáns stílus (értsd: térdig érő elegáns szoknya, tűsarkú, egy pl bordó inggel)

- mindig az illem szerint működök, ez alapból jön Pl: nem veszek fel olyan felsőt, amiből kint a mellem, a szoknyából a fenekem. Úgy viselkedek, hogy az illő legyen az adott helyen, időben. Nem vagyok görcsös, mert otthon a barátaimmal, a volt párommal játékos voltam és bolondos. Kedves vagyok mindig mindenkivel.


Csupán az elegánsabb vonalat képviselem, és nem szeretem a bolondságot, nem divatról és pasikról beszélgetek, hanem történelemről és egyebekről.Nincs barna bőröm és sas körmöm, mások szerint azonban szép vagyok.


Akkor mi a baj velem?


2010. aug. 13. 14:33
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Ja és neki is idegenek ezek a "csajos" témák. Mindent túl komolyan vesz. Utolsó voltam
2010. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Nagyképű és karótnyelt nő vagy és van egy "mindenkit lenézek" kisugárzásod. Valószínűleg semmi spontaneitás nincs benned. A férfiaknak egy vidám, nevetős, laza nő kell, nem ilyen.

bocs.

2010. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

A műnők csak d*gásra kellenek, könnyebben kaphatóak. Csak sajnos többnyire sok pénz is kell nekik.


A leírásodban egyébként egy kis ellentmondást érzek: "a volt párommal játékos voltam és bolondos" <--> "nem szeretem a bolondságot"


21f

2010. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
0%

Helló,

Pont ilyen feleségem van, csak feketében :)

Kis karótnyelt csaj volt, lelkesen szopott pl. de rendkívül ügyetlenül, előttem olyan pasija volt, aki rászólt, hogy NE borotválja a punciját, ne öltözzön kur.vásan, stb.:/ Hiperkomoly dolgokról lehetett vele társalogni.

Kemény kiképzésben volt/van része, de mostmár laza, egy szexistennő, végre a kiskosztümön kívül mást is visel ( mer forrónadrágot hordani) és élvezi az életet.

Az összes fehérneműjét kidobtam és én veszem neki a cuccot. Az ágyban már óriási ribanc, és néha kettesben keféljük egy haverral. 15 évbe tellett, de megérte :)))


Szóval, kedves kérdező, keresd a határozott férfiakat, és imádkozz, hogy ne egy karótnyelt savanyú fa..sszal találkozz, mert akkor nem is tudod meg, milyen nőnek lenni.

37, ffi

2010. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Persze, határozott férfit keress aki majd a haverjával kefél Téged és akkor leszel csak igazán Nő.Huhh...

Isten ments ilyen pasiktól, akk inkább maradj egyedül örökre.

2010. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

16:49-es NO COMMENT!

-A feleségét a haverjával keféli.

-,,Keféli,, ilyen szavakkal beszélni a feleségéről, nem semmi.:S

2010. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Mindemellett szexuálisan is aktív vagy?
2010. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
Hová valósi vagy?
2010. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

A fehér bőrön jobban látszanak a bőrhibák.

És képet! Leírás sosem elég.

2010. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

[link]

Fekete, barna bőr. Gyönyörű szép.

2010. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!