Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen lányokat (mint én)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányokat (mint én) miért nem kedvelitek kedves férfiak?

Figyelt kérdés

Most láttam egy műsort az illemszabályokról, erről eszembe jutott , hogy felteszem itt ezt a kérdést.


Miért van az, hogy minden férfi csak a szolárium barna, sas körmű műnőket szereti, akik rámenősek?


Én miért nem vagyok szimpi?


Jellemzőim:

- szőke hosszú, egyenes haj, porcelán fehér bőr, zöld szem

- elegáns stílus (értsd: térdig érő elegáns szoknya, tűsarkú, egy pl bordó inggel)

- mindig az illem szerint működök, ez alapból jön Pl: nem veszek fel olyan felsőt, amiből kint a mellem, a szoknyából a fenekem. Úgy viselkedek, hogy az illő legyen az adott helyen, időben. Nem vagyok görcsös, mert otthon a barátaimmal, a volt párommal játékos voltam és bolondos. Kedves vagyok mindig mindenkivel.


Csupán az elegánsabb vonalat képviselem, és nem szeretem a bolondságot, nem divatról és pasikról beszélgetek, hanem történelemről és egyebekről.Nincs barna bőröm és sas körmöm, mások szerint azonban szép vagyok.


Akkor mi a baj velem?


2010. aug. 13. 14:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Nem ide ment volna. Bocsi, véletlen volt.
2010. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Biztos igazatok van ebben -abban, de nem vagyok karót nyelt. Ezt a barátaim tudják jól.

Azt hallottam már, hogy nagyképűnek hittek, de ahogy megismertek, imádni való aranyos csaj vagyok. Ezt az egyik férfi barátom mondta.



Nem nem teszek semmit egy kapcsolatért, tévedés. A volt párom esetében én tettem meg mindent, mégsem volt elég, ugyan már. Nem leszek r_banc egy férfiért sem. Aki azt írta 2-en kefélik a feleségét, az undorító egy férfi, hogy beszélhet így a nejéről, na de a nő sem különb. Nem ez a kategória vagyok. Mondhatjátok, hogy karót nyelt nő vagyok, meg stréber, de ez kb annyira érvényes rám, mint az hogy minden kigyúrt pasi agyatlan. Magyarul, semennyire.

2010. aug. 13. 19:15
 33/39 anonim válasza:

Szia. Teljesen megértelek, hasonló természetem van, és nem vagy te sem stréber, ahogy egyik kommentelő írta, csupán nem vetted fel a mai fűvel-fávol, a külső a lényeg stílust és ezt szerintem nagy pozitívum, mert lesz olyan férfi aki nem azt nézi a nőben, hogy meglehet dönteni egy órán belül, hanem az igazi értéket. Én is aggódtam emiatt, de úgy vagyok vele, hogy eljön az én időm és találok egy intelligens, tisztességes férfit. :) Aminek nagyon örülök, hogy én sem vagyok divat-fan, és nem érdekel az, hogy a nagy tömeg után menjek, mint egy birka, hogy most a barna bőr és a karmok a divat. Megvan a saját stílusom, jól érzem magam a bőrömben és ettől érzem magam egyedinek. :) Egyébként meg nem érdekel a nagyvilági emberek véleménye. Ja, én is szeretem a szakmai dolgokat, irodalom stb. :) Szóval semmi gond nincs veled, csak várni kell a hozzánk hasonlóra. :)


Minden jót!

2010. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Nem lehet így megmondani, itt egy szőke, zöld szemű nő: [link]

És itt egy másik:

[link]

Egyébként én a barnákat szeretem, de tényleg semmi baj nincs veled.

2010. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál, hogy mennyire vagy szexuálisan aktív? Orálszex? Mert ha ezek nincsenek akkor visszahúzódó vagy és ez a baj. Lehet, hogy lesz olyan alacsony igényű ember aki megtűr, de kicsi az esély. De ha szexuálisan rendben vagy akkor az előbbieket ne vedd magadra...
2010. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:

Azt még nem írtad meg, hogy hová valósi vagy.

Vitya

2010. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Aktív vagyok szexuálisan, ezt nem azért mondom, mert kérdezted, hanem ,mert így van.

Az a legfontosabb, hogy a másik jól érezze magán, nekem legalább is.

Egyébként bunkó, aki emiatt elhagyná a barátnőjét, de ez is csak az én véleményem.


Másik dolog:

Nyíregyházi vagyok.

2010. aug. 14. 13:19
 38/39 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondanám, bunkó aki emiatt kapásból elhagyja a barátnőjét. Viszont hosszútávon, ha a szex nem működik és nem kap meg mindent az illető, akkor lépni fog, mert problémák lesznek.
2010. aug. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Azért nem közelednek feléd ugy mint a plasztik ribik felé mert nekik elég eggy szó és már ugranak is akinek meg látják h van tartása azzal még szóbaállni se mernek hiszen egy ribit mindíg könnyebb megkapni am én is pont olyan vok mint te csak az én hajam világosbarna és én is látom h azokat az osztálytársaimat akik olyanok mint akiket leírtál mindíg körülveszik a pasik de ha majd eljön az az idő amikor komoly szándékkal fordulnak egy lány felé az ilyeneket szépen otthagyját a p***ba ugyhogy ezért ne keseredj el
2014. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!