Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi dönti el, hogy kibe leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi dönti el, hogy kibe leszünk szerelmesek?

Figyelt kérdés
Külső/ belső/ valami megmagyarázhatatlan?
2021. jan. 2. 01:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Is,is ,is .
2021. jan. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Az emberek 90%-ánál leginkább a külsőn múlik. Ezt sokan nem szeretik befogadni, de a "megvolt a szikra", "első látásra beleszerettem" és hasonló szövegeket nem véletlenül mondják sokan.
2021. jan. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Aki a legtöbb szeretetet érezteti velünk.
2021. jan. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
#3: Ennek nincs sok alapja. Ha veled egy 80 éves öregasszony érezteti a legtöbb szeretet, abba leszel szerelmes?
2021. jan. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%

"Ha veled egy 80 éves öregasszony érezteti a legtöbb szeretet, abba leszel szerelmes?"

Szerelmi szeretetre gondoltam, és csak annak tudnám a romantikus szeretetét befogadni, akihez magam is vonzódok. Hiába imádna egy néni, nem adnék neki esélyt romantikus érzelmekre, ezért nem tudná velem éreztetni azt a nagy szerelmet.

2021. jan. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"akihez magam is vonzódok"

Ergó, mégsem az döntene, hogy mennyi szeretet ad a másik, hanem a külső.

2021. jan. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%

" hanem a külső."

A külső is szerepet játszik, hisz egy 150 kilós nem vonzana, de leginkább a belső számít. Számomra egyértelmű, hogy aki a legtöbb szeretetet érezteti velem, az úgy tudja éreztetni, ha én magam BEFOGADOM azt. Bár, te a felszínességet keresed a másik emberben.

2021. jan. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#7: Nem, nem keresem a felszínességet. Konkrétan te magad írtad le, hogy a külső döntene, aztán próbálod a belső felé magyarázni a dolgokat.
2021. jan. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

De, keresed. Nem én írtam le. Direkt felszínesen értelmezed azt amit mondok, s utána azt mondod, én mondtam úgy. Az, hogy valakihez vonzódok a legnagyobb részt a belső dönti el, de te kiemelted a külsőt.

Mivel én tudom mit érzek és mire gondoltam, pontosan tudom, hogy kettőnk közül te keresed a felszínességet, teljes meggyőződéssel el is hiszed, hogy meg is találtad. Dolgozz azon hogy az emberekben ne ezt lásd, vagy legalább elfogadd, ha létezik valakiben ilyesmi.

2021. jan. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

#9: Amint nem fogsz saját magadnak ellentmondani és nem egy idealizált képet próbálsz előadni magadról, azonnal nekiállok dolgozni én is magamon. Amíg ennyire ellentmondasz magadnak és tagadod, amit leírtál, szerintem nem igazán tudsz relatív tanácsokat adni, hogy én mit kezdjek magammal.

Elfogadom, hogy nem mindenkinek a külső számít a legjobban, de ez az általánosabb. Te leírtad, hogy nálad is.

2021. jan. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!