Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalnád a párod ha a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnád a párod ha a szex már nem jó vele?? . 30eves ffi vagyok.Én még szeretem a vad szexet.

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 20:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen van gyerek és nem akarom hogy apa nélkül nőjön fel. Inkább akkor lemondanék a szexuális igényeimről....
2021. jan. 2. 20:22
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
11# akkor itt a válasz.
2021. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
Na erről ennyit, pfejj a tipikus nyálas facebook mintacsalád kifele , belül meg rohad gondolom. Ott a gyerek aztán ahelyett elválnál három ember életét teszed tönkre. A nejed meg gondolom kevély mosolyal okádja tele a netet a minta család képeivel.ŰBiztos az egyetemen jöttetek össze aztán minden tökéletes volt. Tipikus KAMU
2021. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fontos annyira a szex, hogy ezért borítsak mindent. Ezerféleképpen ki tud elégíteni egy ember egy másik embert, szerintem megtalálnánk kettesben a módját.


Ha rossz a szex, ott általában a hajlandósággak van baj. Ha pedig a másik nem hajlandó kielégíteni, akkor már csak a hozzáállása miatt fölösleges vele maradnom.

2021. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

Férjem 46 evést, én 37. Van egy gyerekünk.

Férjemmel a szex kb havi egy alkalom, akkor is nulla előjáték, és kb két perces ki-be huzogatás - hátulról, kutyapózban. Ha elég ügyes vagyok, gyorsan csiklóorgazmust csinálok magamnak, de ha nem vagyok elég gyors, akkor kielégítetlen maradok :( már nehezen bírom, de nem csalnám meg. Sokszor önkielégítek, de ez nem ugyanolyan, mint ha egy kemény farok bennem jár. Pedig sokszor vágyom rá, szeretem őt. Ő szerintem már kiöregedett vagy nem is tudom. Most is már alszik, egy órája kb. Legtöbbször kilenckor már elalszik, mikor én még csak megyek fürödni, a gyerek is ébren van még.

2021. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mit takar a vad szex? Bdsm ostobaságokat, vagy strapont a popódba?

Beteges vágyakat?

Mert ha nem, akkor nem rajtad függ, mennyire tolod keményen az iramot?

2021. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
46%
🥴😂😂
2021. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
58%

Sosem volt jó, nekem ez az utolsó a sorban, nem csaltam meg soha és nem is fogom

34N, ő 31F

2021. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
én elsőnek szakítottam a volt párommal utána feküdtem le mással 23/L
2021. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nyugodjál már le! Nem bírsz ki még 10 évet? Aztán úgyis csak az fog már igazából érdekelni, hogy ubisali vagy koviubi lesz-e a rántotthús meellé vasárnap, na meg a söröd. Ha jól főz, csillapodj, és ne hagyd veszni az eddigi befektetésedet!
2021. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!