Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van arra esély, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra esély, hogy egy nő megcsalná a barátját?

Figyelt kérdés

Két csaj is tetszik, akik bár foglaltak, de nem tudom. Valahogy nem úgy viselkednek mint akiknek párjuk van, már a tekintetükből is látszik, hogy nem játsszák a foglalt, érinthetetlen kisasszonyt.

Az elképzelhető, hogy ha nem is szakítanának a pasijukkal, de lefeküdnének mással is, ha bejön nekik az illető?



2018. nov. 9. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

"már a tekintetükből is látszik"


Csajok, már semmit nem kell tenni, elég csak nézni valahova ahhoz, hogy egyesek lemérjék mekkora qrvak vagyunk :D

2018. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván benne van, hogy egy nő és egy férfi is képes lenne megcsalni a barátját/barátnőjét. De azért legyen már benned annyi tartás, hogy nem nyomulsz rá esetlegesen olyanokra akiknek párjuk van.
2018. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez teljességgel kizárt! A nők nem ilyenek! A férfiak sem! Akik mégis megcsalnak valakit, azok egyedül teszik!

Még a feltételezés is felháborító!

2018. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az egyik manus ezt benézte. Én elég közvetlen kedves vagyok mindenkivel, gondolta a gyerek, hogy akkor bepróbálkozik... nekem nem kellett. Megsértődött.
2018. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha elég menőcsávó vagy és hangosan hazudozol nekik akkor eggyetlen nő se fogja magát visszafogni.
2018. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Nekem vicceskedő, flörtölős stílusom van, de nem csalnám meg soha a barátomat.
2018. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ilyen típus (aki beleáll mások kapcsolatába) de egyszer már véletlenül megtörtént, hogy olyan csajra mentem, akinek volt barátja. Igaz, hogy nem tudtam róla, ha tudom, hogy van neki akkor meg sem próbálom, így viszont nem bántam meg, és ezért kezdett el foglalkoztatni ez a téma.
2018. nov. 10. 12:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező a 2-es versenyzővel egyetemben menjetek vissza a tini kategóriába. Ti komolyan azt hiszitek, hogy az a normális, ha senki nem mozdul rá senkire, akinek kapcsolata van? Lótuszt! Akitől el lehet venni a párját, attól el is kell venni, mert a büdös életben nem lesz boldog sem ő, sem a párja. Miért mondom ezt? Nézzünk egy példát.

Jenő megismerkedik Piroskával. Járnak. Nem szerelmesek ugyan, de egész tűrhetően elvannak egymással. Azt hiszitek, hogy ez nekik jó? Fenét. Elmegy mellettük az élet anélkül, hogy megkeresnék az igazit.

De nézzünk egy komoly szerelmet.

Jenő megismerkedik Piroskával. Járnak, és senki sem akar belerondítani a kapcsolatukba. Jenő elvan,, mint a befőtt, nem kell fejlődnie, nem kell egyre jobb emberrés, szerethetőbb partnerré válnia, hiszen olyan világban él, hol senkinek nem kell az ő nője, senkivel nem kell versengenie. Azt hiszitek, hogy Piroska boldog lesz egy ilyen kapcsolatban? Frászt! Rövid úton lecseréli Jenőt egy fejlődőképes (vagy annak hitt) pasira.

Nem, gyerekek! Az élet nem így működik. Még az én 50-en felüli feleségemnél is bepróbálkoznak szinte hetente, és megnézhetném magam, ha sok-sok év után is nem én lennék a szemében a földkerekség legfaszább pasija. Ha a telefonomat buzerálnám, vagy a haverokkal söröznék ahelyett, hogy vele foglalkozom a kevéske szabadidőnkben.

De hiba lenne azt hinni, hogy én így születtem. Sok évembe és sok kapcsolatomba került megtanulni, hogy ha király akarok lenni a nőm szemében, ahhoz előbb őt kell királynővé tennem.

2018. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!