Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 eves egyetemista vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 eves egyetemista vagyok budapesten. Szerintetek gaz ha megcsalnam? (de nem mondanam el neki)

Figyelt kérdés
Van egy baratnom 17eves meg kozepiskolaba jar nagy a kisertes a lanyok teren meg nyilvan nekem js csillapitani kell a neki vagyakat. Azon gondolkoztam higy lehet lefekudnek neha lanyokkal(nulla erzelem csak testiseg) es nem mondanam el neki. Majd ha hazamegsek hozza minden megy ugyanugy ahogy eddig. Igazabol nagyon szeretem csak mar nsgyon kivagyok illetve kiprobalnek mas lanyokat is.

2020. szept. 8. 14:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
99%
Ez direkt provokatív kamukérdés? :D
2020. szept. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Na aztan csodalkoznak a pasik, hogy miert kapnak altalanosito megjegyzeseket, mikor ilyen himringyok vannak.
2020. szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
99%

Nem gáz, hanem szánalmas. Messze éretlen vagy még agyilag egy párkapcsolathoz, így jobb, ha elhagyod a barátnődet, hogy ne okozz neki feleslegesen fájdalmat. Úgyse szereted őt, hiszen ha szeretnéd, eszedbe se jutna megcsalni.

20/L

2020. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%

Nem vagy FÉRFI!


Ha FÉRFI...vagy legalább férfi lennél, akkor nem kérnél engedélyt a neten idegenektől, hanem kanolnál.

2020. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
3%

Nem gáz, a fiatal éveidet ne pazarold el egyetlen nő mellett. Titokban feküdj le annyi nővel amennyivel csak tudsz, ha meg tényleg nagyon szereted a barátnőd, akkor ezek mellett is vele maradsz.

Ha férfi lép félre az nem gáz, mert ott csak testiség van.

2020. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
99%
Szakits a baratnoddel eloszor. Utana halomra dughatod a pesti noket.
2020. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is volt anno 17 évesen egy hasonló "lovagom", mint te. 13 éves korom óta bele voltam esve, 16 voltam, amikor végül összejöttünk.

Ugyanezt csinálta, amit te akarsz. Érzelmileg semmit nem tudott nyújtani, mert ahhoz kötődnie kellett volna. Ehelyett csak az számított, hogy minél több lányba belemárthassa magát... de persze saját bevallása szerint ő "szeretett" engem. (Ma már közel 50 éves, én is majdnem 40, de még most is azt állítja, szeretett akkor.) Másfél évig húztam vele, vártam, hogy megkomolyodik. Végül a sokadik kis bulija után kivágtam, és nagyon jól tettem. Sosem változott meg, nekem viszont lett olyan később, aki valóban szeretett.

Hogy miért írtam ezt le? Mert csak a farkatok számít... A lánynak élete első nagy szerelme vagy, de neked ő is csak luk, mint a többi. Az ilyen mint te remélem végül egyedül marad, mert azt érdemli. Alkalmi, olcsó lukakat, érzelmi támasz nélkül.

2020. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Wow, már 19 évesen elérted azt a szánalmas szardarab szintet, amit sokan csak később tudnak, büszke lehetsz magadra.
2020. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem bírod a farkad a gatyádban tartani, akkor nem is vagy alkalmas párkapcsolatra. Engedd el, hogy mindketten boldogok lehessetek.
2020. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

Az miért lényeg, hogy egyetemista vagy? Én se vagyok egy helyesírási bajnok, de ha egyetemre jársz, akkor írni nem kéne tudni?

Szánalmas vagy inkább.

A fitty fenét szereted Te azt a lányt!

Idióta...

N28

2020. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!