Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy működik, mindig is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy működik, mindig is érdekelt?

Figyelt kérdés
Ha egy pár szakít, aztán összejön a férfi valaki mással ugyanazokat a szerelmes zenéket hallgatja vagy küldi az új párjának? Vagy azok a zenék kimondottan eszébe juttatják a volt barátnőjét ezért nem hallgatják együtt?

2021. jan. 2. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Ez engem is érdekelne.

Az exem kedvenc száma kb szóról szóra róla és rólunk szól.

Meglepődnék, ha az új barátnőjének is ezt címezné.

Mivel arról szól, hogy az évek alatt ő milyen rossz emberré vált és hálás, hogy a nő, adott esetben én, ezek ellenére is látja benne a szépet, a jó embert. És hogy ezek után, hogy is tudna engem elengedni úgy, hogy nem jön utánam?


Mivel az új nőnek még semmi rosszat nem okozott, az új nő nem nézte végig, mekkorát fordult az évek alatt, nem "bántotta", nem mutatta meg neki még az igazi arcát.. Így meglepődnék, ha rá gondolna, miközben ezt a zenét hallgatja, és nem rám. De az is lehet, hogy azóta full semleges neki ez a szám. A szakítás napján még pont ezt a zenét elemezgette nekem/velem, pár nap múlva már vele volt.

Szóval én nem tudok férfi aggyal gondolkodni és nem értem, miért kellett még ez a lelki duma utolsó nap is...

2021. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Szerelmes zene küldés?


Tini rovat? Én tévedtem el?

2021. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Zenekrol nem tudok nyilatkozni, de nalunk az volt, h ugyanazt a becenevet adta az uj nojenek, mint nekem 😅
2021. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

"A szakítás napján még pont ezt a zenét elemezgette nekem/velem, pár nap múlva már vele volt."


Jól mondod! Veled elemezgette, de már nem neked.



Egyébként férfiként, felnőtt férfiként ezek a szerelmes zenék sokkal kevesebb érzelmi töltettel bírnak, mint mondjuk a tini korban, vagy fiatal felnőttként. Szerintem utoljára ilyen 21-22 évesen volt igazán köze a zenének a kapcsolatomhoz.


A zenét ma is imádom, és a nőket is, de nem küldözgetek szerelmes zenéket, nem mondom, hogy ezt rólunk írták.

2021. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

3: alap, hogy minden csajt cicának kell hívni. Akkor véletlen sem hibázol :)



(egyébként egy 5 éves kapcsolat után, amiben 100000x mondtad el a csaj nevét, bizony előfordul, hogy a következőben megbotlik az ember nyelve, főleg stressz helyzetben. Sokan tényleg ezért adják ugyanazt a becenevet)

2021. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

#4

Nekem nem kuldozgette, hanem az autóban hallgattuk.

És a zene mondanivalója miatt kétlem, hogy már a másiknak szólt volna, meg is indokoltam, miért.

De teljesen mindegy, a lényegen nem változtat, ez tény és való.

2021. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Látom elmondhatom férfiként, hogy mit él meg az ember, de azt lepontozzátok. Akkor hagyom, hogy csajok megvitassátok...
2021. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Nőként válaszolok! Friss szakításon vagyok túl. A volt párom rengeteg zenét küldött nekem. Ő az a típusú ember volt, aki szeret dobálózni a szavakkal, kétlem, hogy neki annyit jelentett volna az egész, mint nekem. A mai napig képtelen vagyok egyet is meghallgatni, mert a szerelmünk jut eszembe. Nagyon tetszenek, idővel könnyebb lesz. Személy szerint én sosem küldtem neki olyat, amit már másnak igen, mert abban a pillanatban azt az érzést nem vele éltem meg, így nem köthető a zenéhez.

A kedvenc regényemet sem vettem a kezembe azóta... mert amikor legelőször olvastam, éppen vele ismerkedtem. Minden, amit éreztem, benne volt a regényben. Ezért is indulhatott olyan regényesen a szerelmünk, többet láttam bele, mint kellett volna, a hibákat eltussoltam, pedig milyen jó lett volna már akkor tisztán látni.

2021. jan. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak egy-két szám van, ami eszembe juttatja (általában valami nagyon konkrét kapcsolódik hozzájuk), amúgy viszont felülíródik a dolog, a nagy többségüket hallgatva az új szerelmemre gondolok

filmek dettó

bármi más élmény (pl. közös program) dettó

2021. jan. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!