Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik mertek (persze ettől még...

Akik mertek (persze ettől még sokan vannak) szteroidokhoz nyúlni: minden szer használata okozott hajhullást? Ha a kúrák alatt nem működik a hímtag az nem gond! :D Nyilván ez vicc. De a hajnak nagyon nem kellene kihullnia.Nem a szer neve érdekel,csak.

Figyelt kérdés
...csak, hogy van-e növekedési hormon és tesztoszteron mely nem okoz ilyen mellékhatást?

2020. dec. 28. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nincs
2020. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne viccelj már! :) Én egy kis tréfát megengedtem, de attól még a kérdés nagyon is komoly!
2020. dec. 28. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Probald ki aztan fogod tudni. Nezd csomo testepitonek van haja, csomo kezdo szteroidos aki csak par eve hasznalja azoknak is van hajuk.


En inkabb valami lightos dolgor probalnek ki elsokorben. Ibutamorent, ligadrolt vagy epistanet probalnam ki, megdob az is (tapasztalat) es nem hullt ki a haj :)) de meg maj elegedetlensegem sem volt sott a cerka is felallt es most is felall.


Megjedzem milyen szteroid az amitol a kura alatt nem all fel? En azt egy percig sem tolnam tobbet :))

2020. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Szia 48 éves vagyok, 18-20 éves korom óta tolom a cuccot.

És nézd meg van valami bajom?

Minden vérvizsgálati eredmény normális, ellenben majdnem 50 évesen olyan erőben vagyok, hogy sok huszonéves elszégyellné magát.

Mikor kezdtem a 90es években még konditerem is alig volt.Otthon emelgettem a súlyokat, azt se tudtam mit hogy kell, nem úgy mint amai fiatalok, hogy minden rajta van a neten.

De fejlődtem.

Kicsit komolyabb dolgokra vágytam feljártam debrecenből pestre edzeni a súlyemelőkhöz, nem hiszem hogy itt van aki még emlékszik gyuri bácsira.

Nos ő azt mondta Béla, tessék itt van pár doboz vitamin, szedd be, csodát tesz.

Nos igaza volt.Naposim volt nőttem mint a gombák a tavaszi esőben.

Felmentem pestre edzeni ott is éltem.Gyuri bácsi később megkérdezte nincs kedvem injektálható magnéziumot szedni?igent mondtam.Nos ez volt akkoriban a susi deca kombó, amin a kezdő bodys gárda felnőtt.

az igazi Galenika pharma susi, meg a sárga és a kék deca.

Jajj ha tudnátok mik voltak azok, a mostani kamu cuccokhoz képest.

Majd gyuri bácsi eltávozott az örök vadászmezőkre súlyt emelgetni, és is egy darabig felhagytam a súlyemelgetéssel.

Bicajos akartam mindig lenni, elnyaltam pár véroxigéndúsítót meg hörgőtágítót, mert már akkoriban is minden baj volt a tüdőmmel.

Kicsi növi is ment már mellé ízelítőnek, hogy megismerkedjek vele.

Nos mikor a túrdöfranszról többször eltiltottak, visszatértem a sűlyokhoz.

Ibizára költöztem kidobóként, de itt már csak inzulin meg növit használok, mert hormon beteg vagyok, ezek segítenek hogy egészséges legyek.

mellé kicsi hörgőtabi meg véroxigéndúsító megy még.

Hajam megvan még, bár erre is van itt cucc, amitől nem hullik ki, de eddig nem kellett.

Béla48F

147kg

197cm

kar 55-56 cm

erőemelő

2020. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Genetika fuggo. Van akinek hullik. De van ellene gyogyszer.. nekem csak 4 kuram volt eddig 2 ev alatt. Eddig csak pozitiv tapasztalat. 0 negativ. Se haj hullas se merevedesi zavar sőt.., se pattanasok. Ha jo a cucc nem tolod tul, szedsz melle osztrogenblokkolot meg jol vezetsz le akk nem szokott semmi gon lenni.
2020. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Ötvenéves kidobók foldozzák-toldozzák."
2021. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

#4 ne verd ennyire magad koxmatyi, majd ha naturalon (a kovetkezo eletedben) megszegyenited ven fejjel a huszoneveseket akkor le a kalappal de igy inkabb huzd meg magad, allitom az eletben olyan fake natty vagy hogy "orom" nezni...


A hajhullasrol meg: Aki elobb utobb ugyis megkopaszodna, az kezd el ido elott kopaszodni, vagyis aki hajlamos ra, genetika. Aki amigy se kopaszodna az igy se fog, olyan mint a novekedesi hormon, elobb utobb ugyis rakos lesz akiben ott lappang, csak a novi felgyorsitja, aki meg egeszseges az nem lesz rakos, hacsak nem megy el uran banyasznak

2021. jan. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es!

Max respect!

Deca susi odaver!

2021. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!