Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok orulnetek ha ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok orulnetek ha ez a csavo kikezdene veletek?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jan. 3. 16:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Nálam ez a soha kategória. Inkább egyedül.
2021. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Miert? Tul rondanak talalnad magad melette? Kort is irjatok
2021. jan. 3. 16:16
 3/37 anonim ***** válasza:
82%

Ez milyen kérdés? én sosem értettem az ilyen fajta kérdéseket. Teljesen más egy kép alapján mondani valamit, és gondolni vagy mintha ott lennél élő interakcióban face to face a személlyel, úgysem olyan lesz mint ahogy elképzelted.


Én fiú vagyok szóval nem válaszolok, csak ennyit akartam. 23/F

2021. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
80%
Nope
2021. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%
#3 annyit azért csak el tudnak dönteni kép alapján, hogy az arca bejön-e vagy sem.
2021. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
85%
Nem, mivel nem az eseteim az egzotikus kinézetű férfiak. Így ezzel diplomatikusan tudtam leírni, amire gondolok. 38N
2021. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
85%

Esküszöm hallom lelki füleimmel a hangját, hanglejtését, szóhasználatát. Amellett, hogy némileg rasszista vagyok (úgy értve, hogy eleve feketével nem jönnék össze, amúgy emberileg felőlem azt csinál, amit akar), az arcáról lerí, hogy nem egy különösebben intelligens vagy kedves ember. Amúgy őszintén félelmetes így képről, a közeledni látnám az utcán, szerintem átmennék a túloldalra, megijednék tőle.

Nem, kicsit sem örülnék ha kikezdene velem. Igyekeznék nyílt téren, emberek között visszautasítani.

2021. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
82%
Ja, 27 vagyok. #7
2021. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem az esetem (ez nagyon rasszista lesz, de jobban kedvelem a skandináv típust), de szerintem amúgy nem néz ki kifejezetten rosszul. Nem a kinézete miatt utasítanám el, ha egyáltalán
2021. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Vannak néger típusok, akik tetszenek. Ő pont nem abba a rasszba tartozik.
2021. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!