Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lany nagyon ritkan ir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lany nagyon ritkan ir vissza, valaki?

Figyelt kérdés

(Ekezetekert bocsi)

En 20, o 21, karacsony utan irtam ra, azt hittem nem ir vissza de irt. Egybol feltunt (nyilvanvaloan) hogy nagyon keson ir vissza, napi 2-3szor. Mikor egyszer tobb mint 24 ora mulva irt megkerdeztem kedvesen hogy mindig ilyen ritkan irsz? Mondta hogy nem mindig, most most elfoglaltsagai is voltak, de akkor sem szokott irni elmondasa szerint, ha mast csinal, meg ugy nincs ott fejben... teltek a napok, kozben volt hogy gyakrabban irt.

Azt fontos elmondani hogy ahhoz kepest nagyon jol elbeszelgetunk, egyszerre sokat irunk, tobb temarol is beszelgetunk, kedves, mindez egyebkent annak is koszonheto hogy nagyon sokara ir vissza, igy legalabb nem lapos a beszelgetes.

Legutobbi uzenetkuldeseknel mar hanguziket is kuldtunk egymasnak, annyi mindent akartunk mondani egymasnak. Es ez csesz fel. A kedvenc filmjeirol beszeltunk legutobb, es majdnem 48 oran keresztul nem irt vissza, hat mi ez?? En mar tokre beleeltem magam a temaba meg bele, es emiatt tegnap este tokre rosszul ereztem magam hogy leszar, ma meg mar kezdtem elfogadni hogy nem ir vissza...

A ket baratom azt tanacsolta, hogyha ennyire leszar engem akkor nem erdemes vele foglalkozni, viszont en megprobalnam meg azert mert en vagyok ebben benne, es latom hogy a lany amugy jol erzi ugymond magat a beszelgetesben. En hangot adnek ennek, viszont ovatosan. Ti hogy latjatok ezt igy szemlelokent? Most irt, de meg nem hallgatta meg a hanguzieimet, en aludnek a valaszara egyet.

Szoval osszessegeben az idegesit, hogy ennyire nem helyez eloterbe....


2021. jan. 4. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell pincsinek lenni. Annyira nem érdekled a csajt. Tiltás,törlés. Csak az időd húzod vele.
2021. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem érdekled eléggé.
2021. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Ne foglalkozz vele, keress mást
2021. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha érrdekled akkor csacsogni fog. Lehet hogy kicsit hanyagolni kellene, aztán meglátod keres-e.
2021. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szóval neked 2-4 óráig nem válaszoltak?

Nekem a pasi volt hogy egy héten egyszer volt csak hajlandó válaszolni, kizárólag vasárnap, mostmár 2-3 naponta válaszol úgyhogy ,, örülhetek "...


Te akkor sokkal jobb helyzetben vagy ha 4 óránként ír neked :-)

2021. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Egybol feltunt (nyilvanvaloan) hogy nagyon keson ir vissza, napi 2-3szor. Mikor egyszer tobb mint 24 ora mulva irt"


Nekem átlagosan olyan 48 óra és 72 óra között szokott válaszolni a pasi. Ha esetleg másnap, 24 óra múlva válaszol az egy csoda, úgyhogy szerintem te még szerencsés helyzetben is vagy... :-D


Egyébként én is sejtem hogy csak hülyét csinál belőlem...

2021. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az én esetemben az van, hogy magasról tesz rám, és egyszer ha szüksége lesz rám esetleg... Ezért tartja fenn a kapcsolatot velem.


Szerintem nálad is ez a helyzet csak olyan másodhegedűs lehetsz, ha érted mire gondolok... Talonban tart.

2021. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

5-6 stb. miért alázzátok meg magatok? nincs bennetek tartás?

Kellemetlen elfogadni és rossz érzés ha az ember nem kell a másiknak, de ennél már csak az a rosszabb amikor heteket, hónapokat is elvesz az ember idejéből.

2021. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igazad van...de ha elutasítom azzal mit nyerek? Többet egyáltalán nem válaszol majd...


Egyébként tényleg nem normális dolog ez :-((

2021. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mit nyersz? A szabadságod és azt, hogy visszaveszed az irányítást és nem utolsó sorban nem pocsékolod az időd energiád olyanra akinek nem kellesz.

De és ha még összejönne valami vele akkor mit nyernél? Az a pár kósza numera amire jó lennél neki?

2021. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!