Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Elviselnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elviselnétek, ha a párotok mosható betétet használ? Hogyan reagálnátok rá?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Én nő vagyok, mosibetétet és intimkelyhet használok. Az exemet sem zavarta, a mostani páromat sem.

Amúgy a dolgok 90%-ban érdekel a párom véleménye, és kisebb-nagyobb mértékben hajlandó vagyok alkalmazkodni, de ez az, amihez SEMMI, de SEMMI köze. Szóval, ha bele akarna szólni, akkor repülne... Szóval ne ettől tedd függővé, hogy milyen menstruációs terméket használsz.

2021. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
75%

Szerinted a pasikat érdekli, mit használsz olyankor, ha a legtöbbjük még akkor is csinálná szájjal, ha megvan? Ami szerintem fhúj, és nálunk nincs olyankor semmi de semmi, de a férjem elvetemült, és csak az engedélyemre vár.

Én (sajnos) még a "régi" környezetszennyező verziókat használom, de totál felnézek az ilyen modern nőkre.

2021. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Őszintén szólva halvány lila gőzöm nincs róla, hogy a csajom mit használ.

Egyáltalán nem érdekel.

2021. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, mi köze ehhez egy férfinak 🙄. Ha nem az orra előtt cseréled/tisztítod, akkor pont olyan, mintha eldobhatósat használnál...sőt...ez nem büdösödik x napig a kukában, ha kidobod egyből, meg én nem moshatózok, de tudtommal szagtalanító kis zsákban tartod, amíg nem kerül kimosásra, senki nem látja/érzi, hogy mi az. Beteg dolog ebbe beleszólni,

Szerintem ez maximálisan a nő dolga.

2021. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Amíg nem használtam ilyesmit, addig sem szólt bele a párom (nem is szólhatott volna), hogy ne tampont használjak, hanem betétet és fordítva.

Egy éve kelyhezek és így legalább nem vagyok feszült, hogy mindjárt átázok, meg "ne fogd meg a fenekem, mert akkora betétet raktam be, mint egy pelenka, hogy kibírjon egy fél órát" - ez meg neki is előny.

2021. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
semleges. azt használ, ami neki jó.
2021. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Az én férjem azt sem tudja, hogy mosható betétet használok, pedig már fél éve áttértem rá.
2021. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Én is kelyhet használok, de vettem mosható betétet is az elején. Férjem örült, hogy környezetbarátabb, és egészségbarátabb megoldást választottam. Részleteket azelőtt se, és most se tud/lát.
2021. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Mindegy. Legyen egészséges puncija, ennyi.
2021. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
én is átálltam a moshatóra, ezektől nem viszketek, nincs visszatérő gomba, hüvelyflóra-felborulás. sokkal kényelmesebb a bőrömnek és nem is büdösödik be (persze nem egyet használok egész nap). párom nem 'finnyás' ezekre a dolgokra, felőle moshatom akkor is mikor ő a fürdőben van, de inkább egymagamban szoktam :D :) örül neki hogy találtam egy alternatívát ami jobb a bőrömnek:)
2021. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!