Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem egy picitkét ellentmond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem egy picitkét ellentmondásos dolog, mikor az ilyesfajta elvárások és a valóság nagyon különbözik?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem. Ha megkérdezük a nőket egy csoportban, mi az ami taszítja őket és mi az ami alap, mik azok amik biztosan szerepelni fognak a válaszokban? Higiénia, ápoltság, normális öltözködés.


DE!


Akkor, mégis miért jár ennyi nő olyan férfiakkal, akiknek öltözködése undorító, az alábbi módokon, külön-külön kezelve, nem mind található meg mindegyikükön:


- SWAG-sapka vagy bézbólsapka

- ujjatlan trikó, hónaljszőrrel

- feliratos póló valami rettentő nagy poénnal, mint "a pálinka mindenre jó" vagy "ne állj mögém hülyegyerek", "tibi atya szerint..." "Ne nézzé tévézzé"

- mackónadrág(!!!) sokszor szürke BOLYHOS változat! Apám korosztálya hordott ilyet gyerekkoromban, otthon még elmegy (habár ha már "mackónadrág" akkor vannak jobbak is), de könyörgöm, utcán?

- PAPUCS!!! Utcán, boltban? És csattog ahogy megy benne, érződik a bűz is néha?

- "Kiegészítők", fux, cigány-nepper karóra, Sipos F. Tamás napszemüveg (bár ez még jó is lehet, megfelelő tálalásban)


Ez hol jólöltözöttség?


Ápoltság...


Rosszul vagy sehogy nem ápolt arcszőrzet, hónaljszőr, büdösség vagy indokolatlanul sok parfüm...


Ez micsoda? Ezek az emberek picit sem felelnek meg a felállított elvárásoknak. Most akkor ezek hazugságok? Bár apropó az elhízást/nagyon vékonyságot is hibána szokták nevezni, mégis sok nő jár dagadékokkal/csontrakétákkal.


Ez így mégis mi? Ez egy hazugság lenne?



#hazugság #ellentmondás #gyopárok #dürhők
2018. aug. 6. 23:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Lemaradt: olyan frizura, ami így hátul már "pöndörödik", mint a hajléktalanoknak.


Szakmunkás bajusz.


Nagynéni-kardigán ("ecsethajúak" nagy kedvence)

2018. aug. 6. 23:15
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sipos F. Tamás napszemüveg és hátul pöndörödő haj 😂😂😂


Szerintem egyébként a legtöbb férfi a kapcsolat alatt igénytelenedik el. Vagy ha alapból nem az erősségük az ápoltság, az elején azért még próbálnak imponálni a nőnek és erőfeszítéseket tenni.

2018. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ellentmondás oka még mindig az, hogy (jól figyelj... TÁDÁMMMMM): az ízlések különbözőek! Egyik nőnek ez tetszik, másiknak meg az.

Az igénytelenségről meg lehet vitatkozni... az mindenképpen alap, hogy tisztálkodjon rendesen, de az öltözködés és a hajviselet már sokkal inkább ízlés kérdése. Ha valaki emberileg értékes, akkor nem fogom eldobni csak azért, mert nem sok stílusérzéke van neki... különben is, az öltözködésen nagyon könnyen lehet változtatni.


Plusz egy kérdés a végére: szerinted az lenne a jó, ha minden nő csakis tökéletes címlapfiúkkal lenne hajlandó járni? Hogy a gyakoris fiúk akkor mennyit sírnának itt...

2018. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3


Na jó azt azért nem, de azért a törekvés meglehetne. Milyen mentalitás, milyen "szint" kell ahhoz, hogy valaki papucsban menjen a boltba? Ez undorító.


Az a szellemi szint ami viccesnek találja a bunkó pólófeliratokat, az is elég rémisztő.


És akkor még nem beszéltünk eme alakok (masszív) alkoholizmusáról ami jobb esetben a "napi két sör nem sör", rosszabb esetben random tömények.


Oké, mikor a nő is ilyen, vagy épp olyan aki nagyon szép akar lenni, de ez csak erőltetettség, ott megértem, zsák a foltját. De a többi...

2018. aug. 6. 23:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kérlek, ez a magyar átlag, mit vársz?


Szerencsére egy csávó nem engedte el így magát mellettem, pedig én se vagyok egy miss universe.

2018. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Fura, hogy mások értelmi szintjét becsmérled, de még azt sem ismered fel, hogy az öncélú, indulatos kritikád pótcselekvés, a mentalitásoddal pedig önként mérgezed a saját érzelmi életedet.
2018. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy férfin nem zavar a hónaljszőr.
2018. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7


Jó nem is feltétlenül zavaró, de akkor ne mászkáljon ujjatlan trikóban.

2018. aug. 7. 00:24
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, Én az a nő vagyok, aki az általad említett dolgokat (pl hipsterek) totálisan kerülöm. Számomra a jól öltözöttség, borotvált arc, parfüm, igényes öltözék (feszülősebb póló, ing, farmer vagy öltönynadrág) a megnyerő. De nagyon nehéz olyan férfit találni, aki ezeknek megfelel úgy, hogy emellett az egzisztenciája, az életfelfogása, a szexualitása, minden stimmel és még nem nős. Ezek a típusú pasik azoknak a nőknek jönnek be társként, akik szintén hasonló életvitelt folytatnak vagy arra törekednek. A harsányabb, jó kedélyű, bulizósabb csajoknak, akik nem feltétlenül görcsölnek azon, hogy alakul a holnap, pontosan az általad leírt bohém férfiak jönnek be. Mellettük lehet szórakozni, jókat nevetni, érdekes és extrém dolgokat művelni. Ők benne vannak egy jó koncertben, fesztiválban, spontán kirándulásban stb. Valószínűleg este otthon nem a laptop előtt fognak p*csölni, hogy előkészítsék a másnapi munkát. A könnyedségükkel, lazaságukkal járó elhanyagoltság- ahogy Te látod- ezeknek a nőknek elenyésző. De meglehet persze, hogy zavarja őket. Viszont ezek a pasik nem arról híresek, hogy öltönyt lehet húzni rájuk. Megszoksz vagy megszöksz. És ki miért szokja meg. Van, akinek ez tényleg bejön.


Amikor egy női csoportot kérdezel meg, ne összesített véleményt nézz, hanem egyéni válaszokat. Olyan nőket kérdezz meg, akinek látod az arcát, stílusát, életvitelét, életkorát. Mert ezektől nagyon sok minden függ. Még ugyanaz a nő is mást mond 5 év múlva ugyanerre a kérdésre.


Az már látható, hogy Te semmiképp nem tudsz azonosulni a hipster-stílussal, feka-stílussal. Nem is kell. Találd meg a saját egyéniségedet kifejező ruhákat, arcszőrzetet, frizurát, kiegészítőket. És ezeket tudd viselni! Hitelesen. Érezd jól magadat a bőrödben, és meg fog találni az ehhez tartozó női réteg. Ne a nők ízléséhez mérten öltözz!


A kérdést fordítva is fel lehetne különben tenni, nagyon lesarkítva: Ha a 90-60-90 topmodell alkat az etalon, akkor mit keres annyi kifejezetten helyes pasi mellett Ms. Röfi? ;) A válasz egyszerű: Ott van bennük a nő. Annak az adott pasinak akit éppen látsz, az jön be. Még az is lehet, hogy nem az az ideálja de megfogja benne valami. Erre mondják azt, hogy a külső nem minden. A felállított elvárás tehát egyénenként és helyzetenként módosulhat. Itt nincsenek igazságok és hazugságok: Férfiak vannak és Nők.

2018. aug. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Az én páromra a felsoroltak közül egyik sem igaz, de amúgy nagyon jót nevettem a felsoroláson. :D Vicces a stílusod.
2018. aug. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!