Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szerencsés ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szerencsés ember manapság az a személy aki tényleg azzal élhet párkapcsolatban akire belül vágyott?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert szerintem nagyon sokan nem azzal élnek együtt akivel tényleg együtt szeretnének lenni?


Ennek lehetnek anyagi, családi akadályai.


Ilyenkor jön a kényszer, hogy a társadalom elvárja tőled, hogy valakivel együtt kell lenned.

De ha meg olyannal vagy együtt akivel igazán nem akarsz csak a társadalmi nyomás miatt akkor meg azt mondják hülye vagy.


Nagyon sok ember hiába akar X vagy Y-al együtt lenni, ha a másik fél nem akar.


Ilyenkor marad az aki meg akar velünk lenni csak lehet, hogy mi nem szeretnénk annyira együtt lenni a másikkal.

És akkor jön a filózás mi a jobb, ha egyedül maradok és baszogatnak vagy van párom és nem vagyok boldog ?



2021. jan. 6. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell "kényszerből" összeállni senkivel, és akkor nem kerül ilyen helyzetbe az ember.
2021. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Módfelett szerencsés az olyan ember.
2021. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül vagyok és nem b*szogat érte senki sem.

Az exemmel akarnék lenni továbbra is, de nem lehet.

Olyannal nem leszek, aki "nem felel meg",csak hogy ne legyek egyedül.

Nem érdekelnek a "társadalmi elvárások".

2021. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Számomra csak olyannal van értelme, akivel szívből együtt szeretnék lenni.

Inkább az egyedüllét, mint egy közepes/sz.ar kapcsolat.

Voltam egyedül évekig, elküldtem legalább 100, ha nem több férfit, mire megtaláltam azt, akit keresek.

2021. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

"És akkor jön a filózás mi a jobb, ha egyedül maradok és baszogatnak vagy van párom és nem vagyok boldog ?"


Már régen baj, ha ilyeneken filozól.

Az alapvetés az, hogy meg tanulni egyedül is teljes és boldog életet élni.

Az ilyen személyiség szükséges feltétele annak, hogy boldog kapcsolatban tudj élni.

Ugyanis ez nem úgy működik, hogy van egy személy, akire mindig is vágytam, kézenfogva belesétálunk a naplementébe, és beúszik a megható zene kíséretében a the end felirat.


A romantikus filmekben meg a mesékben persz csak eddig tart a történet, és ez fals ábrázolás ülteti el az emberekben azt a tévképzetet, hogy van egy tökéletes ember valahol, akit csak meg kell találni, és akkor örök bódogság.


Valójában pedig van számtalan potenciális ideális partner a világban, akivel kialakíthatsz egy számodra ideális kapcsolatot, de a kapcsolat alakítása az felerészt a te személyiségeden is múlik.

És ha egy ilyen szomorkás, önállótlan, őrlődő, vágyakozó személyiség vagy, akkor azzal szépen tönkre fogod tenni a kapcsolatot még egy potenciálisan ideális partnerrel is.

2021. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A legszerencsésebb
2021. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Már nem élünk azokban az időkben, amikor kötelező volt összeállni az első jöttmenttel csak hogy ne legyünk egyedül, senkinek sem kötelező olyan emberrel lennie akivel nem boldog. Egyedül is lehet tartalmas és boldog az ember, nem kell ehhez alibi párkapcsolat.

Társadalmi nyomás, kényszer.. kit érdekel? Már bocs de aki aszerint éli az életét, hogy a huszadrangú rokon meg a szomszéd Gizi mit szól hozzá, az meg is érdemli. Normális ember felnőtt korára levedli magáról az ostoba megfelelési kényszert és nem eszerint hoz döntéseket.

2021. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
nem manapság, hanem mindig nagyon szerencsés, ha olyan a partner akit szeretnénk.
2021. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Oké akkor pontosítok.


Mikor már 5 éve egyedül vagy és nem találod akit keresel.


Korábban találtál két alkalommal olyat akivel együtt éltél volna , de ők idővel megondolták magukat különböző okok miatt.

Majd utána nem találtad akit keresel.


A környezeted persze nem érti.

Válogatós vagy, add le az igényeidet.

Évekig nem hallgatsz rájuk, majd idővel bele mész egy kapcsolatba és rá jössz, hogy megint nem vagy boldog.

Egyedül sem voltál és most sem.


Egyedül akkor voltál boldog mikor együtt lehettél azzal akivel együtt akartál.

2021. jan. 6. 14:08
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Eletkeptelensegnek hivjak ezt. Mastol fugg a boldogsagod. Ez jopofa egy kapcsolat elejen, hizelgo stb, de egy ido utan faraszto, atalakul a kapcsolat az egyenrangu partnerbol egy potapuka/potanyuka szereppe. Ez mar nem felnott dolog. Fel kene epitened az eleted ugy, hogy masoktol ne fuggjel. Tarsat csak igy lehet talalni, hiszen kozos celok csak akkor lehetnek, ha neked is van. Utanfuto nem kell senkinek.
2021. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!