Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyem fel vele ismét a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyem fel vele ismét a kapcsolatot, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem elég régóta. Személyesen sajnos nem beszéltünk, de az internet segítségével felvettem vele a kapcsolatot, váltottunk pár levelet, nagyon rendes, kedves srácnak tűnt. A levelezés félbeszakadt, és lassan fél éve semmit sem tudok róla. Nagyon szeretném látni, hiányzik a jelenléte. Lehet gyerekesen hangzik, de úgy érzem, szeretem. Attól függetlenül is, hogy nem ismerem őt igazán. Kérdés az, hogy vegyem fel vele a kapcsolatot újra, vagy ennyi idő után már szánalmas kategóriába tartozna? Igazából félek az elutasítástól, és nem is tudom, hogy mit írnék neki a szokásos alap kérdéseken kívül. Illetve ha esetleg azóta kapcsolatban van, akkor nem szeretnék bekavarni semmiképp...
2010. aug. 14. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van veszteni valód? Szerintem nincs. Akkor meg mire vársz?

F/27

2010. aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van.Ha van is barátnője,írtad h nem találkoztok,akk meg?Gyerünk(= Am jöhetnek az alapkérdések,h mi volt vele eddig?Aztán a végére esetleg odabiggyeszteni,h találkozhatnátok.
2010. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szánalom kategória? Ilyesmi eszedbe se jusson!!!!!


Mindenképpen vedd fel vele a kapcsolatot, igaza van az első kollégának, ha kapcsolatban van akkor legalább világos mi a helyzet, de viszont ha nem akkor ki tudja mi alakulhat kettőtök között. Ha nem veszed fel a kapcsolatot sose tudod meg és ott lesz mindig, hogy mi lett volna ha...szerintem örülni fog én örülnék:D Szorítok!


27/F

2010. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Valamelyik nap azt hiszem, összekaparom magam, és írok neki. Bár nem könnyű...

Tippek, hogy indításnak mit írjak, és esetleg későbbiekben? Nem egy bőbeszédű emberrel fogom felvenni a kapcsolatot, szóval nekem kell tartanom a frontot. :)

2010. aug. 15. 23:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz valamilyen évforduló, vagy ünnep nap? Én például egy nőnapi köszöntéssel próbáltam meg anno ismét felvenni a kapcsolatot egy lánnyal, aztán ismét nem válaszolt. Esetleg megkérdezheted, hogy hova vették fel feltéve, ha most felvételizett.

Ha pedig visszautasít, akkor az az ő baja.

Hajrá!

2010. aug. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lesz semmi ünnepnap, pedig úgy sokkal könnyebb lett volna. Írtam anno születésnapjára és karácsonyra köszöntést, és azokra azonnal válaszolt. Szóval mindenféle indok nélkül kell írnom, "csak úgy".
2010. aug. 16. 09:38
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja, és nem felvételizett, annál picit idősebb. :)

szóval ez is kilőve. :D

2010. aug. 16. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!