Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Meg szakítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Meg szakítsam vele a kapcsolatot vagy hagyjam, h alakuljanak a dolgok maguktól?

Figyelt kérdés
Tegnap a volt barátom bevallotta,h forgott azon,h újra megpróbálni.Október óta vagyunk külön és azóta nem voltam neki közömbös.Olyan emberek vették rajta észre,h nem általánosan beszél rólam, akik engem nem is ismernek.mikor mondtam neki,h szakitsunk meg a kapcsolatot azt mondta,h ő nem akarja,meg h aztan nem könnyítenék a helyzeten sőt...majd rá fél órára már azt mondta,h el van döntve minden.Mikor mondtam neki,h nem tudom,h mi legyen.. azt mondta,h majd kiforrják magukat a dolgok.lehet ebből barátság, ha fél év alatt nem múlt el a vonzalom?
2011. márc. 17. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyi idő után váltatlok szét, és hogy szerinted van-e értelme folytatni még. Szerintem felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó...
2011. márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1hónapot voltunk együtt.2szer jártunk már. Szerintem van értelme.. nem olyan nagy és komoly dolog miatt mentünk szét.
2011. márc. 17. 07:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem próbáljátok meg!!!Minek lennétek külön ha megvan a vonzalom?Ha nem működik majd újra szakítotok,és akkor mi van?Élj..
2011. márc. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor ha nem olyan komoly dolog miatt mentetek szét, akkor nagyon kellhettek egymásnak..:D

még azt se tudtátok megoldani, nemhogy majd a nagyokat. ti nem tudtok magatoknak olyat keresni, akivel tényleg jó? eltelt azóta majdnem 5 hónap.. 1hónapos kapcsolatot nem érdemes megint foltytani, az egy semmi.

2011. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
óóhh ráadásul 2x is szakítottak már. vonzalom önmagában semmi...dugtok párszor,oszt megint elmúlik a nagy lááááw:D
2011. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!