Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tud egy magányos, huszonév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tud egy magányos, huszonéves - közelebb a 30-hoz, mint a 20-hoz - pasi normális csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül csak csajozni, akár barátilag is ismerkedni.
2010. aug. 14. 05:00
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Barátilag, mi? ;)

Egyébként bárhol, csak ki kell mozdulni otthonról, el kell menni társaságba, bulizni, de akár egy boltban is lehet.

2010. aug. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol. Velem próbáltak már ismerkedni múzeumban, koncerten, buszon, könyvtárban, strandon, szedd magad gyümölcsakción, gyorsétteremben, üzletben, ingatlanközvetítőnél, orvosi rendelőben, taxiban, plakátragasztás közben, stb. Szerintem egy normális pasinak nem okoz gondot, hogy megszólítson egy szimpatikus nőt. A helyzettől függően a közös téma már adja is magát. Hová szoktál járni?
2010. aug. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszerüsítsük le a kérdést: hol lehet nőkkel ismerkedni.

Bárhol,ahol a nők jelen vannak.És amint azt magad is tapasztaltad,a nők szinte mindenütt ott vannak.A nőt nem az érdekli hogy éppen hol tartózkodik,hanem a férfi személye érdekli. Azok a huszonéves nők akik egyedül vannak,szinte ki vannak éhezve arra hogy egy férfi megszólítsa őket.És tudják hogy ez nem fordul elő minden nap,hiszen a legtöbb férfinak nincs elég önbizalma,ezért ha bekövetkezik a kezdeményezés megbecsülik az adott szituációt.A legjobb hír,hogy nincs mitől tartanod.A huszonéves nők nem csitrik,nem fognak megbántani ha el is utasítanak.Az ismerkedés olyan mint egy inga.Hogy melyik irányban dől el nem tudhatod előre.A visszautasítás éppúgy benne van a pakliban,mint az elfogadás.

A közhiedelemmel ellentétben a szórakozóhelyek is tele vannak normális csajokkal,és a te hozzáállásodon is múlik hogy normálisak maradnak-e.

2010. aug. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Diszkóba elég ritkán járok, lassan már kiöregszek a sok 18-20 éves közül.

Errefelé meg nem sok értelmes hely van.

Azt írtátok, bárhol. Nem lenne ciki leszólítani valakit mondjuk a tescoban?

2010. aug. 14. 09:45
 5/5 StephanieXx ***** válasza:

Engem a Tescoban szólítottal le egyszer.

2 hónapja volt olyan akició,hogy egyet fizet kettőt kap Knorr Rafinéria akció.El voltam bambulva,és csak köröztem körbe-körbe,nem tudtam,hogy mit vegyek.

Kétszer mentem neki kosárral a fiúnak.

Férfi:)) Magas úgy 186-190 cm magas.Sőtét barna haj,igéző sötétbarna szemek,karakteres arc,magabiztos járás.

Ahhhh...istenem,de Édes volt:)

Megkérdezte,hogy mit keresek,segíthet-e,és lenne-e kedvem beülni valahová vásárlás után.

Mivel barátom volt (van),nemet kellett mondjak.

Szóval..nyugodtan:))

2010. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!