Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti hogy éreztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti hogy éreztek a párotok exe iránt, aki nagyon szép volt?

Figyelt kérdés

A barátomnak pár éve (kb 5) volt egy fèlig amerikai félig koreai exe, nagyon szép làny volt, modellkedik is, magas, gyonyoru egeszseges az alakja... hogy honnan tudom ezeket?

Eddig csak hallottam róla a barátomtól (akivel egy éve vagyunk együtt), valamelyik nap láttam az instagram fiókján amit közösen használunk hogy rákeresett... valoszinu annyira nem lehetett fontos mert nem torolte ki az elozmenyek kozul, de szarul esett... megkérdeztem hogy miert keresett ra, es azt mondta hogy semmi celja nem volt vele, csak nagyon csunyan valtak el mert a csaj megcsalta (amit mar regebben is elmeselt) es le akarta csekkolni hogy hogy el mostansag 😅 de akit utalok azt nem nezegetem, nem? Nem csinaltam belole jelenetet, de nem esett jol, mert szerintem azert nezte meg mert nagyon szep lany, jó a stilusa es maradandó elmeny volt neki (bevallasa szerint bele volt csak szerelmes)


2021. jan. 7. 15:53
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja es picit feltekeny is vagyok mert tenyleg gyonoru a csaj, szinte hihetetlen milyen teste van, es eleg onbizalom hianyom lett
2021. jan. 7. 15:55
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Mármint beléd nem is szerelmes?

Én egyébként úgy reagáltam le, hogy össze se jöttem a sráccal, én ismertem a lányt is, akibe bele volt zúgva évekig és nem kívántam szamár lenni a ló helyett. Az a lány gyönyörű volt én meg csak egy szürke kisegér. A srác elindult felém, de hagytam veszni, mert bizonytalan is volt. Inkább messzire löktem magamtól.

2021. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ugy mondta hogy rajtam kivul 😃mikor oddzejottunk azt mondta hogy regota nem erzett igy ahogy velem is (akkor is erre a csajra gondolt hogy akkor erezte ezt eloszor)
2021. jan. 7. 16:05
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

velem is volt mar ilyen, hogy a pasim exe egy nagyon szep lany volt (tobb is), szebbenek ereztem magamnal. de a szepseg az csak egy dolog, nyilvan te is tetszel neki, kukonben nem lenne veled, hanem a masik lannyal. es lehet valaki alomszep tokeletes alakkal, ha nem

jonnek ki jol vagy eppenseggel buta, bunko stb. az valahol termeszetes, h az embernek neha eszebe jutnak az exei es megnezi oket, szerintem nincs ezzel baj. lehet azt gondolta, hogy ‘igen, xy meg mindig szep, de jo, h nem vele vagyok, mert nem bant jol velem’.

2021. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kettes igazad van teljesen 😄 en is neha megnezem az exeim most hogy belegondolok, es nekem is voltak nagyon jo pasijaim, de soha nem kellenenek mar mert undoritoan viselkedtek igy mar vonzonak se latom oket
2021. jan. 7. 16:10
 6/17 A kérdező kommentje:
Marmint negyes*
2021. jan. 7. 16:10
 7/17 A kérdező kommentje:
Sot, ket pasim volt akik szinten elmehettek volna modellnek, mert iszonyatosan helyes arcuk volt, plusz negyon izmosak voltak, jo volt a testuk, a mostani baratom picit ducibb (mostanaban elhagyta magt)
2021. jan. 7. 16:11
 8/17 A kérdező kommentje:
Viszont sosem kellenenek ujra, undorodom toluk
2021. jan. 7. 16:11
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Testre lehet edzeni, tudatosan, enyhe deficitben étkezni, hogy fejlődj. Szóval tenni kell érte, és akkor egy ponttal kevesebb, amire féltékeny tudsz lenni.

Azt meg cáfolom, hogy nem lehet olyanra rákeresni, akit utál az ember, én is szoktam néha 😅

De igen, veled van, valószínűleg nem ok nélkül, ezt tudatosítsd magadban. Én elengedtem egy ideje az ilyesmit. Mindenkinek vannak értékei, hibái. Ha a másikra fecsérled az idődet, hogy miért olyan, és te miért nem, akkor magadtól veszel el időt, hogy fejlődj. Erősítsd meg a jó tulajdonságaidat, dolgozz a gyengeségeiden, fektess időt, energiát a kapcsolatodba, és akkor a másik lesz az idióta, ha nem becsül meg, neked nem lesz mit megbánnod.

2021. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolso nagyon koszonom❤️ Ez most nagyon “megerositett” lelekben, es kicsit visszahozta az onbizalmam.
2021. jan. 7. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!