Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szép lányok, nött az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szép lányok, nött az önbizalmatok, amikor párotok lett?

Figyelt kérdés

Idén házasodtunk, de még az esküvön sem éreztem, hogy gyönyörü lennék. Meg úgy alapból sem soha.

Az alakommal nincsenek akkora gondok, nem vagyok vészesen elhízva (170/60), de az arányaimon sajnos úgy sem tudok változtatni (széles csípöm van, nagy mellem, vastag combjaim), így nem próbálkozom újra komolyabban a fogyással.

Nagyobb gond az arcom, hajam, fogaim. Az arcommal a legnagyobb baj, hogy nem látványos az állkapocs csontom. Ovális arcom van, de ha nem tartan egyenesen a fejem, olyan, mintha nem is lenne állam. Fogyás nem segít, 50kg-san se volt másképp, maximum mütéttel lehetne változtatni.

A fogaim már folyamatban, de milliós tétel (ínyproblémák miatt 30 fogra egyenként kell korona vagy pedig teljesen müfogsor. Látványra átlagosak, se lyukas, se hiányzó vagy törött fogaim nincs.

A hajam is katasztrófa, vékonyszálú, vacak. Csak azèrt hosszú még, mert túl csúnya az arcom a rövid hajhoz.

A férjemnek elmondása szerint így is tetszem, de attól még továbbra is katasztrofálisan érzem magam.

Az összes barátnöm, korombeli nö rokonom jobban néz ki nálam, már senki mellett sem szeretek mutatkozni.

Ruhát venni nem szeretek, mert úgy èrzem, semmi se segít rajtam.

Amikor ma olvastam, hogy "A ronda nök olyan ok, mint a fèrfiak. Neki I is dolgozni kell a megélhetésért", a párom nevetett, hogy ez már csak így megy, én meg rèmesen èreztem magam.


2017. dec. 24. 21:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnos tehetségem sincs semmihez, ami felhúzhatná az önbizalmam.
2017. dec. 24. 21:36
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy van párod, aki szeret és elfogad.

Ne gyárts magadnak problémákat.


Egy "szép nő"

2017. dec. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha párod megkérte a kezed, akkor biztosan nem azért tette, mert rondának tart téged. És ha ő úgy gondolja, hogy egy szép hölgyemény vagy, akkor nem az a legfontosabb? :)

Én sem tetszem magamnak, utóbbi évben fogamzásgátló miatt 15 kilót híztam. Borzasztó alacsony vagyok (150 cm) így eleve nagyon vigyáznom kellett az alakomra... hát, most épp úgy nézek ki, mint egy hájmócsing. Hajam gyenge, vékony szálú, az arcvonásaim borzalmasak, a szemem alatt ólajtónyi táskák. De attól, ahogy látom páromon, mennyire odavan értem és a testemért, nőnek érzem magam. Szóval igen, az én önképemen rengeteget dobott az, hogy lett valaki aki heti szinten szemembe mondja, hogy gyönyörű vagyok. Más véleménye meg mégis kit érdekel? :)

2017. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép lányként én már rég nem a külsőből szedem össze az önbizalmam. Amúgy meg a leírás alapján egyáltalán nem nézel ki rosszul, a széles csípővel és a nagy mellekkel lefogadom, hogy gyönyörű homokóra alakod van. Más lenne, ha azt írtad volna, hogy nagy a hasad, és picik a melleid - akkor elhinném, hogy nem vagy a legelőnyösebb külsejű.


Inkább örülj annak, hogy megtartottátok idén az esküvőt!


Amúgy a kérdésre válaszolva: valamennyit biztos nőtt az önbizalmam, de továbbra is rondának gondolom magam, csak legalább így látom, hogy a lelkem szerethető, azt hiszem.


22/N

2017. dec. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, de vélhetőleg nincs nagyobb problkémád és azért foglalkozol ennyire a külsőddel, magaddal.


Idén házasodtatok, a férjednek tetszel...Egészséges vagy?Vagy munkád?Élnek a szüleid?Vannak terveitek? Szeretnétek gyereket?Anyagi biztonságban éltek? Ha ezekre, legalábbis nagy részére "igen" a válaszod akkor örülj ennek, és ne problémázz olyanon, amik egy valós probléma mellett letörpülnek.

2017. dec. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy van, akinek a mindene vagy, mert én őszintén megmondom, az ilyen nőket kerülni szoktam. Nem, nem azokat, akik nem mindent kidobó, maguktól elszállt cicababák, hanem azokat, az ilyen önmagukat ostorozó hisztizsákokat. Kevés kiábrándítóbb, vágylohasztóbb dolog van ennél.

Tudod, egyrészt 16 éves kor felett (de talán már az alatt is) fel kéne érni ésszel, például azt, hogy a szépség elképesztően szubjektív dolog. Igen, van az az ideál, amivel a különböző ZS-kategóriás szennyműsorok kimossák az agyad, hogy csak az ilyen meg olyan kinézet a jó, és minden más ocsmány. De nem kell hozzá különösebb IQ felfogni, hogy ez baromság. Kinek mi a szép. Én például kifejezetten szexinek tartom a nagyon kis mellet, és a nagy, lapos feneket. Mert nekem ez tetszik, és kész. Másnak meg a dinnyényi mellek és a kerek fenék. Olyan nincs, aki mindenkinek tetszik, mint ahogy pár bődületesen extém példától eltekintve olyan sem, aki senkinek nem tetszik. Ez van, el kell fogadni, hogy különbözőek vagyunk, különböző ízléssel és külsővel.

A másik dolog, amit illene már végre felfogni, az az, hogy a külső egyáltalán nem minden, sőt, pszichológiai tény, hogy akihez érzelmileg vonzódunk, azt fizikailag is vonzóbbnak találjuk. Álmaim nője (aki sajnos tényleg csak álom marad, de ez nem ide tartozik) egy túlzottan vékony, aránytalan testalkatú, aránytalan arcú, kissé kiálló fogú, felálló orrú hölgy, akiről kb napi szinten álmodozok és vágyakozok utána... pedig aztán távol áll attól, amit a legtöbben szépségideálnak tartanak, sőt, még az én saját ideálomtól is jócskán eltér. De eszembe nem jutna azt gondolni róla, hogy ő most ronda. Mert tetszik. Az összhatás, a kisugárzás, és így együtt még a negatív vonásai is iszonyatosan vonzóak tudnak lenni. Miért olyan nehéz elhinned, hogy vannak, akik meg téged tartanak szépnek?

De tudod, ez a negatív hozzáállás tényleg romboló és kiábrándító tud lenni. Ez a tipikus "ha nincs probléma, akkor majd csinálok" jellegű, negatív hozzáállás. És egy szinten már az, hogy egyszerűen nem hiszed el a másik véleményét, tulajdonképpen bizalmatlanságnak tekinthető. Tudod, néha már úgy vagyok vele, hogy inkább egy magát szebbnek tartó nővel kezdek, még ha annyira nem is jön be külsőre, mert ő legalább nem rontja el folyton a kedvemet a negatívkodásával.

""A ronda nök olyan ok, mint a fèrfiak. Neki I is dolgozni kell a megélhetésért", a párom nevetett, hogy ez már csak így megy, én meg rèmesen èreztem magam."

Igen, jobban éreznéd magad, ha inkább a testedből élnél meg... mert ez a mondás kb erről szól. De ragadd csak ki ebből is azt az egy szót, hogy "ronda", és búslakodj rajta.

Nem ártana egy pszichológust felkeresned, mert ez így tényleg gáz.

2017. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg olyan vagy, mint a brazil szappanoperák főhősei, akik gazdagok, szépek, de unatkoznak, így problémákat találnak ki maguknak.


Van egy párod, elvett feleségül, gondolom megtalálta benned amit keresett. Akkor a fenét érdekel, hogy kicsit nézhetnél jobban is ki?


Btw, a legtöbb olyan nő ismerősöm aki ilyesmin nyafog valójában tök jól néz ki, és csak valami olyan apróságon van kiakadva (mint te az álladon), amit mi férfiak akkor sem vennénk észre, ha egyébként fegyvert fognának a fejünkhöz

2017. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!