Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti hogy éreztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti hogy éreztek a párotok exe iránt, aki nagyon szép volt?

Figyelt kérdés

A barátomnak pár éve (kb 5) volt egy fèlig amerikai félig koreai exe, nagyon szép làny volt, modellkedik is, magas, gyonyoru egeszseges az alakja... hogy honnan tudom ezeket?

Eddig csak hallottam róla a barátomtól (akivel egy éve vagyunk együtt), valamelyik nap láttam az instagram fiókján amit közösen használunk hogy rákeresett... valoszinu annyira nem lehetett fontos mert nem torolte ki az elozmenyek kozul, de szarul esett... megkérdeztem hogy miert keresett ra, es azt mondta hogy semmi celja nem volt vele, csak nagyon csunyan valtak el mert a csaj megcsalta (amit mar regebben is elmeselt) es le akarta csekkolni hogy hogy el mostansag 😅 de akit utalok azt nem nezegetem, nem? Nem csinaltam belole jelenetet, de nem esett jol, mert szerintem azert nezte meg mert nagyon szep lany, jó a stilusa es maradandó elmeny volt neki (bevallasa szerint bele volt csak szerelmes)


2021. jan. 7. 15:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Amugy erdekes, mert pont ezt tettem, neglattam hogy milyen gyonyoru az alakja, es azota elkezdtem edzeni 😂 emlekszem mikor osszejottunk, mutatott rola egy kepet, majd kitorolte az osszes kozos kepuket ami az online tarhelyen volt neki lementve. es mar akkor gondolkodtam hogy basszus de szep (az alapjan az egy kep alapjan amit lattam), es hogy de megneznem ujra vagy neznek meg egy ket kepet, hogy tudjam tarsitani egy archoz a sztorikat amiket meselt. Erre a sors par honap mulva megadta amit “kertem” 😂
2021. jan. 7. 16:32
 12/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk a kozos kepeiket nem lattam, mar banom hogy engedtem neki kitorolni kicsit, mert megneztem volna hogy akkor milyen volt, mert azota eleg sok plasztikai muteten esett at, es megvaltozott az arca, akkoriban meg termeszetes szepseg volt 😃 bar lehet jobb is hogy nem lattam a kozos kepeiket, mert akkor jobban agyalnej
2021. jan. 7. 16:33
 13/17 A kérdező kommentje:
Meg az is furcsa nekem, hogy eddig minden exem exe utan ereztem utalatot, undort, de ennel a csajnal nem erzem 😂 es nem csak mert szep, de iszonyat laza, kedves, termeszet imado, es nagyon erett a stilusa (nem kislanyos). Meg nagyon latszik rajta hogy elvezi az eletet, sokan szeretik ot. Sugarzik rola a pozitivitas is. Szoval ha pasi lennek nekem is bejonne, meg kb “buszke vagyok” a pasimra h sikerult “felszednie” 😂 bar rossz vege lett, de akkor is, egy iylen csajt nehez megkapni, foleg majdnem egy evig. Meg lehet hulyen hangzik, de azt erzem hogy motival, hogy en is legyek eletvidamabb, figyeljek az etkezesemre, mozgasra stb
2021. jan. 7. 16:38
 14/17 anonim ***** válasza:
Velem nem volt még ilyen, mondjuk az is igaz, hogy sosem érdekeltek a párom exei. A jelenlegi páromnál két exről tudok, akikkel több éves kapcsolat volt, ott inkább azt vettem észre, hogy hasonlítunk. :))
2021. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy volt egy gyönyörű barátnője, és ami azt illeti most is van neki;)

TEEE!!!

2021. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Koszonom annyira aranyosak vagytok🥺❤️💙
2021. jan. 7. 17:20
 17/17 anonim ***** válasza:

Exemnél volt emiatt önbizalomhiányom, bár utólag fura, miért, mert akivel sokáig volt pl kurwa ronda volt, a többi nője jól nézett ki.

Csak visszajutott hozzám, hogy a haverja rám célozva azt mondta "Mi ez, ne már, majd én szerzek olyat, amilyen a te szinted"....


Utánam volt egy nálam jóval gyengébb eresztésű nője, azóta meg tudtommal nem nagyon... Lehet, a haver nem járt sikerrel...

2021. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!