Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond az, ha 28 évesen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond az, ha 28 évesen az idősebb/érettebb nők érdekelnek és tetszenek? A huszonéves lányok már egyre kevésbé érdekelnek; a városban, közértben és a szórakozóhelyeken is inkább az érett nőket figyelem és szemeznek is velem

Figyelt kérdés

Az idősebb nők alatt a következőket értem:

- Párkapcsolatban max. 10-12 évvel legyen idősebb

- Szexre a jól kinéző 50 év körüli nőkkel is bennelennék



2021. jan. 7. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem érdekelnének csak irreálisak az igényeik.Szóval én nem fogom ilyenre hogy hát nem is érdekelnek a fiatalabb nők csak az idősek.Valóban sok elfajzott van fiatalabba ettől még a kivételek érdekelnek
2021. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha ismerkedni akarsz, az ismerkedés kategóriában megteheted, már nem kell kamukérdéseket kiírni.
2021. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: szó sincs arról, hogy nem érdekelnek a fiatal lányok, viszont a mai huszonévesek már gyerekesebbek/éretlenebbek (tisztelet a kivételnek), mint mondjuk kb. 10-15 évvel ezelőtt.
2021. jan. 7. 17:06
 4/12 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: szívesen ismerkednék, de hát koronavírus+karantén (és kijárási tilalom) idején szükülnek sajnos a lehetőségek; az online ismerkedésnek pedig nem vagyok a híve
2021. jan. 7. 17:10
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
A gond az, hogy nem vagy elég érett ahhoz, hogy ezt magadban eldöntsd, hanem itt kérdezed meg, hogy gond-e. Éretlen, gyerekes dolog. 28 évesen nem itt kéne tartani agyilag.
2021. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért lenne gond? Nem értem a kérdést. Ha neked ők tetszenek, hát hajrá. Az pedig, hogy a huszonéves nők éretlenek lennének - a pasik rosszabbak, de minden korosztályban vannak érett és éretlen emberek.
2021. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak furcsának találom, hogy míg régebben a férfi volt az idősebb a kapcsolatban/házasságban (kb. 3-5 év a férfi javára), ma már egyre több olyan kapcsolatot hallok és látok, ahol már a nő az idősebb fél; úgy látszik más lett a trend
2021. jan. 7. 17:23
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem gond. Amúgy meg majd 40-45 körül át fog ez fordulni. Akkor majd a fiatalok fognak tetszeni.
2021. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy vagyok vele 29 éves nőként, hogy a nálam idősebb pasik egyszerűen nem mozgatnak meg bennem semmit. Jelenleg is fiatalabb pasival vagyok, 6 év. Nem érdekel, más mit gondol.
2021. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
szerintem neked azért kell idősebb nő, mert bénácska vagy, nem vagy eléggé határozott, magabiztos, önálló, sikerekben gazdag férfi. Azt reméled az idősebb nőtől hogy az majd irányít, dominál, vezet, gondoskodik rólad, de tudod ez sok munka, nem szeretünk felnőtt gyereket nevelni. A döntésképes, önálló, érett férfiakat szeretjük mi is.
2021. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!