Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít a férfi kézmérete?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a férfi kézmérete?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a nőknek fontos a férfi kezének tisztasága. Én is nézem a nők kezét: tisztaság, küllem, forma.

De nézitek a méretét is? Nekem átlagos tenyerem van, de rövidek az ujjaim. Az utcán 10 nőből minimum hétnek hosszabbak az ujjai. Meg a tini korosztályban is, bar ott 10:3-4 az arány.


Elégedet vagyok magammal, de a kezemet emiatt utálom. Tiszta, ápolt, de kicsi ujjakkal.


36F



2021. jan. 7. 17:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Ma is jött a főbérlő (nő). Én 179.5 cm vagyok, ő max 168 cm, de jóval hosszabbak az ujjai. Idegesítő.
2021. jan. 7. 17:48
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik számomra legszebb férfinek, akit valaha láttam, rövidebbek voltak az ujjai mint nekem. Semmi, de abszolút semmit nem befolyásolt.
2021. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Én imadom a férfi kezeket, és nekem elég kiábrándító, ha rövidek az ujjai.

Pláne ha a tenyere normál méretű és ahhoz jönnek az aránytalan, rövid ujjak.

Egyébként önmagában én azt nem figyelem mekkora, de feltűnik, ha nagy vagy kicsi.

2021. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig megakad a szemem az ápolt, szép férfikezeken, és igen, eddig ami tetszett, az mind hosszú ujjú volt.


A rövid is feltűnik, ha nézel Walking Dead-et, Norman Reedus-nak az egész magasságához, testfelépítéséhez képest nevetségesen kicsi, tömzsi ujjai vannak.

2021. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha nagy a keze, hosszú ujjakkal az nagy előny ujjazásnál. Nálam biztosan, mivel átlagos ujjhossz nem elég, hogy elérje a g-pontomat
2021. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem annyira nem az ujjak hossza érdekel, inkább az ápolt körmök tetszenek és az, hogy olyan férfias, erős kéz legyen. Olyankor mindig elképzelem, hogy megmarkolja a fenekem és felkap :D
2021. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 7. 20:35
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el.

Nekem nőként hosszúak az ujjaim - apa csontozatát örököltem -, és eddig minden férfinak, akivel ismerkedtem, rövidebbek voltak az enyémnél.


Na aztán, nagy ügy.

2021. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Édes istenem. Szóval most már nem csak a péniszméret, a magasság, hanem az ujjak hosszúsága is téma.

Könyörgöm engedd el. Senkit nem érdekel.

2021. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

#9 De, érdekel.

Ahogy azt többen írták is:)

2021. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!