Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös pasi legjobb barátnővel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös pasi legjobb barátnővel? Ez hátbatámadás lenne ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akinek bemutattam egy barátomat. Mindketten be vagyunk rá indulva, ezt tudjuk is egymásról és nem féltékenykedünk, együtt ábrándozunk arról,milyen lehet az ágyban. Tényleg csak erről van szó, nem akarunk mi semmi mást :D Még nem jött ki rá egyikünknek se a lépés, mert nem volt sok alkalmunk egyikünknek se kettesben találkozni vele, de úgy néz ki, hogy a barátnőmnek előbb összejön a dolog, mint nekem...most ez mindegy, hogy miért. Szóval ha ők elkezdenek szexelgetni, de aztán nekem is alkalmam nyílik rá, hátbatámadás e a barátnőm felé, ha megteszem? Vagy ha neki jön össze hamarabb, nekem már tabu a pasi? Szerintetek? Újra mondom, itt csak szexről van szó, semmi kapcsolatról vagy szerelemről.
2010. aug. 14. 11:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
grat!
2010. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

aha, ő a ribanc...aki meg 2 csajal kefél az király? ez baromság...ne a mennyiségen legyen már a lényeg hanem a minőségen, egy csaj is lehet király ha tényleg vmi jó pasival szexel...az a ribi aki mindenféle gyökérrel. meg igénytelen emberekkel. ugyan ez vonatkozik a férfiakra is(ha van még) amúgy meg mond meg neki h kefélni akarsz vele te is. ennyi.


20/f

2010. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
14:34: köszi :) teljesen egyetértek veled. Nem volt még olyan sok pasim,én sem a mennyiségre megyek. Egy kezemen össze tudom számolni,hány emberrel feküdtem le 17 éves korom óta, mióta elvesztettem. Dehát vagánynak hiszik magukat a ribizéstől ;)
2010. aug. 14. 15:27
 14/17 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a baj, ha már szexelnétek vele, valamilyen vonzalom csak van részetekről, és ha arra kerül a sor, szerintem elkerülhetetlen a féltékenykedés.Bár nem tudom, én magamból indulok ki.Nekem legjobb barátnőm tudta hogy bejön egy pasi(volt is köztünk pár dolog, ilyen "szexpartner" féle volt) de én beleszerettem, erre a rib@nca egy buliba odamegy a csávóhoz és odaadja a számát olyan dumával, hogy "hívj, ha akarsz valamit".

Bár ez igy leírva tök más,de tartom a véleményem, ha szexelnétek vele, szerintem van 1 kis érzelem is (valamelyikőtöknél biztos), abból meg csak a baj van.

De mint már tanácsolták, megbeszélitek hogy gáz e.

(bocs hogy hosszú voltam, és sokakkal ellentétben, én nem ítéllek el ezért)

2010. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez egy természetes versengés,nem vagy ettől még k.rva legfeljebb csak megnézitek ki a jobb csaj,ha ő fekteti le előbb szedd el tőle és ne hagyd hogy visszaszerezze,csak ha dobod a pasit,utána meg már mindegy te leszel a jobb!:-)
2010. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én nem akarok gonoszkodni :D Simán megosztoznék vele rajta, tényleg, engem nem zavarna ha mindketten kapcsolatban vagyunk vele (akár egyidőben is :P) Csak nem tudom,hogy ő is így van e vele, és azért nem merem megkérdezni,mert fontos számomra a barátsága és nem szeretném ha emiatt elromolna. De közben a pasival is barátok vagyunk és vele sem szeretném ha elromolna, mondjuk ha nemet mondok neki a barátnőmre való tekintettel. Ezért dilemmáztam.
2010. aug. 14. 18:20
 17/17 anonim ***** válasza:
Tyűűű olyan gruppen lesz itt,amiről én álmodni sem merek...
2010. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!