Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit gondoltok az érzékeny csajokról? Szeretni valóak vagy inkább idegesítőek?

Figyelt kérdés
Nem a nyávogós, minden filmen bőgő csajokra gondolok, hanem akiknek rosszabbul esik egy közönyös mondat vagy jobban magukra veszik a dolgokat

2021. jan. 9. 03:28
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Önmagában semleges, ha valaki érzékeny olyan értelemben, hogy van benne empátia és néha aggódik, hogy egy semleges figyelmetlen gesztusával valakit véletlen megbántott (ez szerintem amúgy aranyos is), de mikor például valakinek a humorára pofákat vágnak meg kioktató stílussal reagálnak, az számomra undorító és irritáló. És nem azért, mert az én humorom ilyen, hanem mert nem mutatkozom olyannal, aki nem tudja elengedni az ilyesmit. Rohadt ciki szerintem, mikor valaki nekiáll moralizálni más humorán és öli a hangulatot.


Nálunk baráti társaságban páran gyakran elragadtatják magukat, falnak mennék, ha a barátnőm beszólna rájuk meg húzná a száját ahelyett, hogy intelligensen legyint, mondván, jóvan' hülye gyerek. Ugyanilyen szánalmas, mikor egy szexista mém alatt gyülekeznek az önérzetes rinyapinák.

2021. jan. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
a szónak ebben az értelmében véve az érzékenység nem egy előnyös tulajdonság. de nyilván minden ember mindenféle tulajdonság kombinációja, együtt lehet vele élni.
2021. jan. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ milyen gyakran. Ha nagyon sokszor, egy idő után idegesítő lesz
2021. jan. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
HP
2021. jan. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Hidd el, ha hosszabb ideje együtt leszel majd valakivel annak megszokod a baromságait megszokod a beszólásait és amit ő mond az nem lesz sértő.

Kivéve ha nem teljesen komolyan gondolja amit mond, akkor lehetsz érzékeny.

2021. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köztes.
2021. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem bejön
2021. jan. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!