Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon idegesítően és kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon idegesítően és kicsit megalázóan viselkedik velem az egyik barátnőm. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom(csak barát,nekem van fiúm és neki is van barátnője)és egy lány barátnőm aki szerelmes bele.Az a baj hogy engem használ ahhoz hogy kifejezze felé az érzéseit,de még csak nem is olyan formába mint úgy a lányok általában(kérdezgetni őt,levelek stb.)hanem úgy hogy már degradálva érzem magam.Arra kér hogy koptassam le a srácról a saját barátnőjét(mintha nekem jogom lenne ehhez...)meg mikor tudja hogy van nálam pénz folyton emlegeti hogy a srác minek örülne,próbál rávenni hogy ajándékot vegyek neki,egyfolytában azt lesi hogy rá mozdulok-e a srácra,pedig tudja hogy van barátom,és még sorolhatnám.

Ti mit tennétek a lánnyal,mit gondoltok a helyzetről,kíváncsi vagyok a véleményekre.


2012. okt. 21. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben adnék neki egy szellemi pofont, hogy térjen észhez. Kicsi oktasd ki, hogy azért ez nem így működik! És ha a srácnak van barátnője, ne próbálkozzon, és te se segíts neki ebben!
2012. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!