Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt laksz a pároddal, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt laksz a pároddal, nem vagytok házasok, nincs gyereketek, és bevállaltok egy kutyát. Akkor az a kutya a tiéd, az övé, vagy közös? És ha közös, akkor mi lesz, ha külön költöztök? Mégse lehet félbe vágni.

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megegyeznek, mint minden másban, ami közös. Ha nem képesek erre - dönt a bíróság.
2021. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Én bele sem mennék ilyenbe, soha többé, kutya, cica kizárva.
2021. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ugyan nem kutyàval, de macskàval megtörtént eset: hivatalosan exem vette magàhoz (papírosan), de mivel hozzàm jobban ragaszkodott, így velem maradt a cica.


Azóta màr hàrman vannak. Ugyanitt cicàs naptàr eladó!

2021. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A kutya közös, de költözéskor ahhoz kerül, aki addig is többet foglalkozott vele és akihez a kutyus jobban ragaszkodik. Macskánál és gyereknél ugyanígy.
2021. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ha tök ugyanannyit pesztráljátok a kutyát, és nem egy gazdás kutya?
2021. jan. 11. 20:36
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Úgy látom nem olvastad a fenti válaszomat, ezért leírom: ha nem tudnak megegyezni, akkor dönt a bíróság (és nem csak kutyaügyben).
2021. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Otthagyod nála. Okos enged. Én is otthagytam. Soha többet nem kell kutyás/macskás vagy ezt akaró pár.
2021. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont ez a helyzet. A kutya közös, de hivatalosan én vagyok a gazdája, az én nevem szerepel a chip adatainál. Az én nevemre is lett véve.


Hivatalosan a kutya az ilyen esetekben vagyontárgy, szóval muszáj lesz osztozni rajta. De az fix, hogy akivel eljutok oda, hogy szakítsak, azzal nem fogok találkozni a kutya miatt, szóval valakinél maradni fog, ha bírom anyagilag és nem csak bezárva lesz a négy fal között, ami most is adott, akkor marad nálam. Szar dolog, de ez van, ilyenkor kettőt veszít el az ember.

2021. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Akinek a neve a kutya papírjain szerepel.
2021. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöméknek furán alakúlt. 5-7éve voltak együtt amikor vettek egy lakást és egy drága macskát közösen. 1-2évre rá a lányt elkapta az r kór a pasi kidobta, kivásárolta a lakásból, macska maradt nála. Jött fél év múlva az új lány,fészekrakó ösztönös. Gyerek és neveletlen hosszúszőrű állat szerinte nem való újszülött gyerek mellé. Tehát a srác odaadta a az exének.
2021. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!