Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általánosságba a férfi vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságba a férfi vagy a nő hozza fel inkább a szex dolgot X hónap járás után? F23

Figyelt kérdés

#párkapcsolat #pár #szex kérdés
2021. jan. 12. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Hogy értve felhozza a szexet?


23 év körül ki vár hónapokat a szexre? Nem kamaszok vagytok.


Én homokosnak gondolnalak ha addig nem Kezdeményeznel

2021. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon nehéz kérdés, valami egyezményes megoldást kellene találnotok erre, ami sosem könnyű.
2021. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell "felhozni". Be kell próbálkozni. Nem vagy már kisfiú.
2021. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Háát szerintem először te kezdeményezz, bár nem ismerjük a kapcsolatotokat, de még ha az alkalom úgy hozza, beszélgethettek is róla :)
2021. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

-hó és jó lesz az :))

Csókolózni csak szoktatok

2021. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez full random adja magát, ahogy alakul. Ha úgy érzitek, hogy kell x idő, akkor kell, ha nem, akkor egymásnak estek korábban. Nincs törvénybe írva, szerintem ez full relatív, ahogy Nektek jó! Én jobban szeretem, ha a férfi kezdeményez, de megfelelő jeleket küldök előtte, hogy magabiztosan kezdjen már bele és ne tartson tőle, hogy visszautasítanám. :). 22/L
2021. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélni kell róla hanem csinálni
2021. jan. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban?

A férfi.

Vagy a nő.


Remélem tudtam segíteni!!!

2021. jan. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek hogy nem voltam pontos. Nem vagyok se meleg semmi és kapcsolatom sincs sőt nem is volt még soha. Csak kíváncsi voltam hogy átlagba a nő vagy a férfi hozza fel a szex dolgot.
2021. jan. 13. 09:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs róla statisztikai adatom, de szerintem még ma is a férfi a gyakrabban kezdeményező (de lehet, hogy a nő alig várja, hogy kezdeményezzenek nála).
2021. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!