Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Kidobnátok 3 hónap járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Kidobnátok 3 hónap járás után egy olyan 30 éves férfit, aki bevallja, hogy kamu volt az, hogy voltak már barátnői? Azért kamuzott eddig, mert félt, hogy leráznád. Bevallja azt is, hogy életében csak párszor szexelt, mielőtt megismert téged.

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 10:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
3 hónap múlva pedig be fogja vallani, hogy SZŰZ, csak azért kamuzta, hogy életében már párszor szexelt, mert mert félt, hogy leráznád. Azta, ennél a csávónál már nem nagyon van lejjebb..
2020. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, mert az tényleg igaz volt, hogy szexelt már párszor, tehát nem szűz.
2020. aug. 12. 10:32
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Aki már a kapcsolatunk előtt hazudott, az nem érdemes a folytatásra, szóval igen, szakítanék vele.
2020. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Hazugsággal indít, úgyhogy ezért igen. Ha nem tudok bízni benne, akkor semmi értelme az egésznek. Én csak egyszer adom meg a teljes bizalmat, ha azzal visszaélnek, nincs második esély. Ráadásul 3 hónap alatt meg nem alakul ki mély kötődés, könnyű elengedni az egészet.
2020. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem. Többféle hazugság van, nem kell mindet egy kalap alá venni. Mindenki hazudik. Álszentség lenne az ellenkezőjét állítani.

Ha azért hazudik, hogy ártson nekem, az nyilván szakítóok. De ha csak azért, mert szégyell valamit és nem akar leszerepelni előttem, az érthető. Én is csinálok ilyet. Az köpködjön, aki azzal nyit egy kapcsolatot, hogy élete minden hibáját és kudarcát rázúdítja a másikra.

2020. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen, mert a hazudozás nálam nem fér bele egy kapcsolatba. Plusz nem vagyok híve a párkapcsolaton kívüli szexnek és olyan partnert szeretnék magam mellé, aki hasonlóan gondolkozik. Alapvetően a kevés vagy semmi nő, kevés vagy semmi szex számomra nem jelentene gondot, de a hazudozás és a random emberekkel való közösülés az nálam kizáró ok.
2020. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

#5

"aki azzal nyit egy kapcsolatot, hogy élete minden hibáját és kudarcát rázúdítja a másikra"

Én nem ezzel nyitom a kapcsolatot, hanem fel se merül bennem a kapcsolat gondolata, ha nem történt meg oda-vissza egymás hibáinak a megismerése...

2020. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
#7 mennyi ideig tart nálad az ismerkedés így?
2020. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Az egyik ok a hazugság, amiért szakítok. A másik, hogy mindig az ilyen pasik kapnak vérszemet, és egy-két év után vagy elkezdenek félrekúrni, vagy nyíltan elmondják, hogy ki akarják élni magukat.
2020. aug. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

Pont ez az, hogy nem szokásom ilyen direktben "ismerkedni", nekem ez teljes mértékben életidegen hogy egy vadidegentől egyből kapcsolatot/szexet akarjak.... A vőlegényemmel pl. 4 évig voltunk barátok, mielőtt összejöttünk. :)

2020. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!