Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esély 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély 27 éves nőként, hogy találok egy normális párt? Hol tudnék most ebben az időszakban ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 évben viszonylag masszívan ismerkedtem, bevallom, csak a Tinderen. Katasztrofálisabbnál katasztrofálisabb férfiakat sodort elém ez az app. A személyes találkozókról inkább nem is mondok semmit.


Ezidő alatt ami “említésre méltó” az egy 2 és egy 3,5 hónapos “kapcsolat” volt.


Hobbim nincs, amivel kapcsolatban ismerkedhetnék, nem is vagyok az az eljárós, bulizós fajta.


Bevallom, kezd már egy kicsit elmenni a kedvem az ismerkedéstől



2021. jan. 15. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

1.: A Tinder egy SZEXPARTNER kereső! Ennyi erővel a Rosszlányokon is hírdess!

2.: Mi/ki neked a "normális pár"?


Simán lehet, hogy ott van a közeledben, de nem veszed észre, mert csak egy őr, a munkahelyed portáján. Lehet, hogy már udvarolt is neked, de nem vetted ember számba, mert 170 centi. Talán holnap leszólít, de elhajtod, mert 40+ -os. ...

2021. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt majd mindjárt jön a privát özön. Nem árt azért tudni, hogy pontosan mit szeretnél és mi az amit biztos nem. Ha leirod, akkor esetleg találhatsz valakit itt is.


Sokszor probléma, hogy a keresgélő sem tudja, hogy mit akar. Aztán egy idő múlva már legalább azt tudja, hogy mit nem.

2021. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazából interneten tudsz, mert ugye nincs semmi nyitva és nem is lehet menni kb sehova. Egyébként nem hiszem, hogy ez egyhamar véget ér, mivel mégis miért érne végett? Mi változott? Semmi.. Meg ugye már van egy fertőzött törzse is a vírusnak, szóval, ha mondjuk nem lenne semmi akkor valószínűleg újra nagyon terjedne. Bár nem hiszem, hogy ez a 8 és 5 közötti kijárási tilalom nagyon lecsökkentené, vagy az éttermek szórakozó helyek bezárása, mert például egy tömegközlekedési eszközön vagy a bevásárló központba ugyanúgy vannak. Na mindegy.. én úgy gondolom ez félévig még eltart. Legalábbis a logika azt diktálja, hogy akkor lesz értelme feloldani, ha meglesz a kellő %-os beoltott emberek száma.


Szóval legyél nyitott és beszélgess emberekkel. Ezt leginkább az interneten tudod megtenni a jelenlegi világban.

2021. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
98% hogy tálálsz magadnak párt
2021. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a normális.

A fiam két évig járt egy lánnyal. Úgy gondolta eljegyzi.

Na ezen a ponton már nem volt normális. A lány szerint.

Magas, helyes, dolgozik, lakásra gyűjt.

A mai világban ki számít normálisnak?

2021. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem számít normálisnak egy 42 éves, erőszakos, nyomulós, gyermekes apuka. Ahogyan egy 28 éves, smucig, kinyúlt pólókban járó, infantilis, labilis “férfi” sem. A 40 éves kapuzárási pánikos férfi sem, aki 2 hét után feleségül venne, ha akarnám. Sajnos hosszú a listám :(
2021. jan. 15. 19:31
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom, jopar normalis kulseju, rendezett eletu, normalis, humoros ismerosom volt fent tinderen, nem tul sok szerencsevel. Erdekes hogy mimden fura alakot osszeszedtel normalis meg nem jutott..
2021. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Annyi ilyen sztorit tudnék mesélni, mint az előző kommentemben, hogy az siralmas. Talán ez a három volt a legominózusabb (valamint van még egy bónusz esetem is, amit nem biztos, hogy itt, ilyen formában osztanék meg).


Konkrét ideálom, zsánerem nincs. Csak a normális(nak tűnő), átlag férfiakat húztam jobbra, akik valamilyen okból kifolyólag szimpatikusnak tűntek. Emellett lehetett velük egybefüggően, normálisan kommunikálni számtalan témáról. Aztán jött a fekete leves a személyes találkozó alkalmával.


Az esetemben nem arról van szó, hogy a 195 centis, izmos, tökéletes külsővel megáldott férfiakat keresem erőn felül és csak velük állok szóba.

2021. jan. 15. 20:01
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom nálad fiatalabb szóba sem jöhet?

23F

2021. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Annyi ilyen sztorit tudnék mesélni"


Én ilyenekre pl kíváncsi lennék.

2021. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!