Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak egész életének a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak egész életének a célja tulajdonképpen a nőknek való megfelelésről szól?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 19:21
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
86%
A párkapcsolat jobb esetben ott kezdődik hogy tetsszen külsőleg a másik. Már itt megy a képmutatás, hogy a külső nem fontos. Dehogy nem!!! Aki gyenge adottságokkal rendelkezik, az óriási hátránnyal indul, lehet ő szuper ember is. Neki meg kell felelni a másiknak. Addig egy jóképű pasi válogat, legyen az kő bunkó taj paraszt is. Ő nem fog senkinek megfelelni, miért is tenné?
2021. ápr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
A nők egész életének a célja tulajdonképpen a férfiaknak való megfelelésről szól?
2021. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
A gyenge emberek élete szól a megfelelési kényszerről! A normálisak alkalmazkodnak a párjukhoz egészséges módon.
2021. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
87%

Nem akarok a nőknek (sem) megfelelni.

Az én barátnőmet akarom boldoggá tenni

2021. máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
85%

1. Nem minden férfi életének ez a célja, azért szerencsére a többség nemcsak a párkapcsolatban látja az életének az értelmét (és ez a nőkre ugyanígy igaz), hanem a hobbijaiban, a baráti kapcsolataiban, jobb esetben a munkájában, önkénteskedésben... és nemcsak a nőknek akar megfelelni.

2. Amelyik meg a nőknek akar megfelelni... azért nem mindegy, hogy milyen nőknek és az ismerkedés / kapcsolat milyen fázisában. A "jaj, a nők miatt nagyon szenvedő férfiak" többségét tapasztalat alapján addig érdekli a nő, addig akar neki megfelelni, ameddig be nem jut a bugyiba / meg nem szerezte a barátnőt fixre. Utána meg, ha a nőnek meg akarna felelni, pl. nem kellene azon vitázni, hogy 5 évben 1 alkalommal ne élőben akarja megnézni az El Classicót, amikor a nőjének vmi rokona összeházasodik, és illene elmenni az esküvőre / nem kellene könyörögni azért, hogy segítsen be a gyereknevelésbe / nem sírna itt heti szinten 5 nő minimum gyk-n amiatt, hogy az anyósa fúrja, a férje meg nem hajlandó kiállni mellette / nem kellene könyörögni, hogy a házimunkába a felét tegye bele, ha már a nő is dolgozik / nem kellene azon szomorkodnia egy nőnek, hogy a pasi x év után nem kéri meg a kezét, vagy hogy csak a beetetési időszakban mentek el szórakozni, most meg a házassági évfordulón is max. otthon filmnézés van rendelt kajával (sőt egyes esetekben "minek rendeljünk, amikor te sokkal jobban főzöl, nekem az jobban ízlik").


Meg tényleg nem mindegy, hogy a rendes, kedves, átlagos (és nem sminkeletlen modell jelleggel átlagos) szomszéd Jucinak akar megfelelni vagy TipTop Tamarának / Insta Ilonának / Jócsaj Jucinak / Flegmah Flórának.

2021. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
83%
Nálam ilyesmiröl szó sincs, én magamnak akarok megfelelni. Egész jó úton vagyok.
2021. máj. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
nekem tuti nem, mivel 4 éve nincs barátnőm sem testi kapcsolatom nem volt nővel..
2021. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, de ennek a kérdésnek ennyi értelme van: A nők egész életének a célja tulajdonképpen a nőknek való megfelelésről szól?
2021. jún. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi a nőktől, de nagyon nem!:D Pont, hogy ez a nőkre jellemzőbb. Mi férfiak önmagunkat akarjuk megvalósítani..
2021. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem, de valójában amióta be jöttek ezek a langyis divatok és a férfiakat is túl nőiesre akarják öltöztetni azóta megfigyelhető ez a nyaljuk ki a nők seggét élet forma. Szerintem jobb megtartani a köztes arányt, az arany közép út az sosem okoztt senkinek gondot.
2021. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!