Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak egész életének a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak egész életének a célja tulajdonképpen a nőknek való megfelelésről szól?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 19:21
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd már azokat akik csak szexet keresnek meg kihasználják vagy csalják a nőket
2021. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
32%
41. Bőven van ilyen kategóriás nő is! Főleg keresd a huszonévesek között.
2021. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Igen, sokaknak arról szól.
2022. jan. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
80%
Én csak annak akarok megfelelni, aki tényleg szeret és megbecsül engem. Csak a baj az, hogy nem tudom megállapítani és észrevenni, hogy honnan tudom, hogy egy nő tényleg szeret és megbecsül.
2022. jan. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Az akkor dől el, amikor helyzet van! Amíg csak dugni kell meg borozgatni a naplementében, addig hidd el mindenki ngyon szeretni fog. A másik meg az idő tényező, ugyanis ahogy halad előre a dolog, úgy fog el laposodni, úgy lesztek egyre unalmasabbak egymás számára. Ez nem negatív értelemben kell érteni, de sajnos ez van. A minden nap keményen meg kell dolgozni a kapcsolatért lőzungokat meg felejtsd el, mert már régen rossz amikor a másik szeretetéért meg kell "dolgozni". Maximum figyelmet kell fordítani rá, de ez az a dolog, amit ugyancsak nem lehet erőszakkal kikövetelni. Szóval ha olyan a párod minden működni fog, ha meg nem, akkor meg nem.


Jaaaa, ott van még egy nagyon fontos momentum, hogy idővel mindenki változik, és ha nem azonos az irány, akkor sem lesz belőle nagy boldogság ha már távlatilag nézed. Összefoglalva: lehetsz te a világ legszuperebb embere is, a jó párkapcsolathoz egy extrém, brutálisan nagy szerencse kell, hogy mind emberileg, nézetileg, szellemileg, morálisan, testileg, lelkileg, a libidót nézve is megtaláld a másik feled.


Azt mondják a szakemberek, ha már 70%-os a passzolás, akkor a felső 5%-ba tartozol, ami egy fantasztikusan jó eredmény. Egy átlag kapcsolatban 30-40% a két ember közötti kompatibilitás. Szóval azt ne várd hogy mindenben feditek az elképzeléseket, mert ilyen nincs! Esetleg ha valamelyikőtök egy behódoló szolgalélek.

2022. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
17%
Az már nagyon nagy baj, mert az lehetetlen és belerokkan idő előtt. Én magamnak akarok megfelelni.
2022. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!