Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen dolog egyből megkérdezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog egyből megkérdezni egy lányt, hogy vallásos-e?

Figyelt kérdés
Engem a vallás nagyon zavar, ha tehát az illető vallásos, akkor tuti nem érdekel, de nincsen türelmem órákig-napokig-hetekig stb. várni, hogy kiderüljön...
2020. júl. 29. 02:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
74%

Én szépen lassan szoktam megközelíteni.

Próbálj a földről meg a világról kérdezni, aztán óvatosan egy olyannal, hogy szerinte hogy is jött létre ez az egész:)

Nekem még ebből nemigazán lett baj

2020. júl. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy fiú vallásos, akkor nem kezd veled, vagy nagyon hamar menekül tőled, szóval nyugi.
2020. júl. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fiút akartam írni, hanem lányt. De mindegy, a lényeg ugyanaz.
2020. júl. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nyugodtan megkérdezheted.
2020. júl. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Én is ateista vagyok ezzel én is így vagyok ahogy te. Nem csak párkapcsolati de barát szinten is. Egy igazán vallásos csinál olyan dolgokat amiből egyből tudod amúgy pl. Templom mellett vagy kereszt mellett elmentek és keresztet vet vagy étkezés előtt után szintén imádkozik. De kérdezz rá nyugodtan nincs értelme se a te se az ő idejét vedztegetni.


Egy fanatikus még idegesítőbb de igazából nem annak ciki hanem neki.


Olvastam ilyet a fanatikusan vallásos csaj elment randira es vitte a párját is, magyarán csak hazudta hogy egyedülálló és párt keres és kiderült hogy csak téríteni akarták a randi partnert. Otthagyta őket egyből szegény csávó. Ez egy megtörtént eset.

2020. júl. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
* vesztegetni
2020. júl. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Fene tudja.Tiszteletben kell tartani mások szokásait.Pld az én nőm hisz a horoszkópban,és az ezotérikus témákat is szereti.

Ez nem baj,mert én is foglalkozom olyasmikkel,amik meg őt nem érdeklik.

Néha pár szóban szólunk róluk esetleg,de nem napi szinten tömjük egymás agyát,igyekezve mindenáron ráerőltetni,bevonni a másikat.

Figyelj,ha nincs minden második mondatban JézusKrisztus,meg kötelező ima ebéd előtt,templobajárás kihagyásakor büntetés,vezeklés kilátásba,akkor nem számít.

2020. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Praktikus. Nem vet minden vallásos keresztet templom előtt és nem imádkoznak ebéd előtt sem, ez már a keményvonal. Engem a frász kerülget ettől az utcai keresztvetéstől, pedig vallásos vagyok.

Kérdezd meg egész egyszerűen, ha elmentek egy templom mellett, hogy szoktak-e misére járni. Ha lehet pl. a dohányzás kizáró ok, akkor a vallásosság is, mégpedig azért, mert eltérő az értékrendetek, szóval kár is tovább folytatni, csak vita lenne mindig.

2020. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez nem egy olyan kérdés, amivel várni kéne. Egyrészt az égvilágon semmi intim vagy bunkó nincs benne, másrészt szerintem is derüljön ki az elején, ha ekkora értékrendbeli különbség van, mindenki jobban jár.
2020. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt megkérdezheted tőle ebbe nincs semmi különös amit ne kérdezhetnél meg csak úgy. Engem nem az zavar ha valaki mást gondol hanem az, ha nem tudja bizonyítani, hogy értelmes amit gondol. Márpedig ha valamiről nem tudjuk, hogy létezhet e vagy sem és azt akarja bizonyítani az nekem is azonnali instant BANNNNNNNN.
2020. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!