Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza hozzá, vagy lépjek túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza hozzá, vagy lépjek túl?

Figyelt kérdés

16évesen megismertem a barátom, 2évig jártunk. Nagyon nagyon jól kijöttünk, igaz sokszor összekaptunk de nagyon szerettük egymást. Én sajnos elég kegyetlenül szakítottam vele, egyik napról a másikra dobtam, mert elég monoton kapcsolatunk volt (néha vacsora, hétvégente egymásnál, hétköznap alig találkoztunk, plusz a szüleim nagyon utálták és nagyon elakartak tőle taszítani). Így utólag bárcsak megmondtam volna a problémám és javítottunk volna rajta, vagy kiálltam volna magunkért a szüleimmel szemben.

Most lesz két éve hogy szakítottunk, de kb másfél hete nem beszélünk. Eddig minden nap beszéltünk. Lett új barátnője, akit titkolt az az idő alatt mig velem ugye beszélt. De az új kapcsolata alatt is megérdezte szeretem-e és összejönnék-e vele.

Sokszor próbált visszakapni, de én nemet mondtam. Mindig ott voltunk egymásnak ezért olyan volt mint egy távkapcsolat, csak mert ritkán találkoztunk.

Mindketten úgy gondoljuk, hogy fiatalon találkoztunk, mert lehet később tartós kapcsolatunk lett volna. De mi a biztosíték arra, hogy a későbbiekben újar összejövünk?

Amikor megtudtam megismert valakit, akkor éreztem hogy elbasztam. Elveszítem a saját hibámból, mert nem adtam neki esélyt. 20évesek vagyunk, de úgy érzem ő az a személy aki mellett megmaradnék. Viszont nem vagyok szerelmes, de olyan mélyen szeretem, hogy bárcsak mellettem lenne.

Nem alartam az első szerelmemnél leragadni, de mindig rá gondolok. Volt hogy beszéltem más fiúkkal, de nem kívántam semmi többet. 50-50%-nak érzem az egészet. Nem akarok egynél leragadni, akarok mással is lenni de mégsem vagyok rá képes. Azt kívánom hogy velem legyen, de nem vagyok szerelmes, csak rettentően szeretem.

Nem tudom próbáljam meg túltenni magam rajtunk, vagy éljek a mának és szerelem nélkül jöjjek vele össze? Vagy reménykedjünk közösen a jövőben, hogy a sors még összehoz minket?


2021. jan. 16. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hova vissza menni.

Te eddig talonban tartottad, úgy voltál vele, hogy akkor kapod vissza, amikor akarod.

A fiú meg megunta, teljes joggal. Továbblépett. Ennyi.

Esetleg lehetsz te a gheciribhanc exnő, aki belemászik a kapcsolatába irigységből, mert neki nem jött össze. Akarsz az lenni?


Amúgy sokat nem ér az a kapcsolat, ahol elejétől sok a vita, és bárki közétek tud állni. Csak azért hiszed, hogy összeilletek, mert nincs viszonyítási alapod.

Lépj tovább! Fogsz találni olyat, akivel tényleg jó lesz.

2021. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A viták apróságok voltak, nem vészesek. Alapból befolyásolható személy vagyok, és a sok vita anyummal leterhelt.

De nem tudom elképzelni az életem nélüle, a mindennapjaim. És nyilván ha újra együtt lennénk javítanánk mindenen.

2021. jan. 16. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:

És nyilván nem lesztek együtt, mert ő talált valakit, és nyilván szerelmes.

Két évvel a szakítás után, ennyi visszautasítás után semmi jogod hisztizni, hogy kezdje veled újra. Eddig megtehetted volna, de kéretted magad, ismerkedtél másokkal. Ez a hajó elment. Csak te hiszed azt, hogy van választási lehetőséged, mert nincs.

Ott van, te írtad: meg utoljára kaptál esélyt, megkérdezte, hogy szereted-e, akarod-e őt. Nemet mondtál, nyilván, mert nem veled jött össze. A másik lány meg tudja, hogy ő kell neki, szereti. Téged annak rendje és módja szerint leépített, nem is keres.

Jól teszi.

Te meg kiheverd, aztán tanulsz az esetből.

2021. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!